Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Já tomu už fakt nerozumím..V Opeře mi nejde flash. Asi se vracím k Windows.  (Přečteno 3247 krát)

amour

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 204
Nejde mi mi v Opeře flash,vždycky šla,teď nejde. To mi po třech letech na Linuxu se... nejvíc,že vždycky něco nejde nebo se to pos..

Mám naistalovaný ubuntu-restricted-extras mám nastalovanej nonfree flash pluggin

Zkoušel jsem adobe flash přímo z internetu ..Nic!!!!!!!!! ŽE mi nejdou reklamy to mi nes. ,ale aspoň ten you tube by moh..ne?

Tak mi prosím někdo poraďte co s tím .než to všechno rozsekám na cucky. Díky


amour

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 204
jo to jsem četl nic mi nepomohlo

MartenP

  • Host
Odinstaluj ostatní přehrávače flashe - gnash a swfdec, pokud je tam máš. Měl by být nainstalován jen flashplugin-installer. Je podotknu, že se téměř nic nestane ""samo od sebe ;)

Ender Wiggin

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 645
Odmaž si poslední větu z nadpisu. Já ti poradit lépe neumím a někoho to odradí se vůbec na téma podívat.

edit: Já to myslel jako dobře míněnou radu.
« Poslední změna: 15 Července 2009, 14:03:41 od Ender Wiggin »
Xubuntu 12.04

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Já dostávám křeče jen vidím větu jako "jinak se vrátím k windows" nebo "ve woknech mi to fungovalo,ty linuxy jsou na nic"
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

amour

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 204
No to to je dobrý ..někoho odradí se na to téma i podívat ...holt slovo windows je od  ďábla..že. ;D ::)

Nicméně vážně uvažuju vrátit se k widlím...ububuntu je fajn a všechno v něm skoro funguje ,ale to skoro často zabíjí..plně chápu,že se k nám lidi nehrnou ..ubuntu je fajn ,ale navžddycky nedodělaný..a každej neni hračička.

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
no to né,ale tohle zní jako výhružka.
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

amour

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 204
No tak jo...tak jsme si pokecali poprvé po třech letech na  Ubuntu jsem Operu nenastavil .Tak snad Windows 7 mě vrhat do zoufalství nebudou.
KONČÍM.

MPavel

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 155
Dovolím si nesúhlasiť. Niesom hračička, času na experimenty tiež veľa nieje, ale k win by som sa nevrátil ani za nič. V Ubuntu všetko, čo na prvý pokus nefungovalo, sa s trochou trpezlivosti pri hladaní na fóre a cez google dalo sprevádzkovať. Systém je stabilný, bezpečný a ja vďaka tomu niesom iba klikač, ale velmi pomalu začínam aj chápať, ako to celé funguje.
Takže ak chceš poradiť, opýtaj sa, napíš čo si robil, nerobil, čo ide, nejde ... a isto sa nájde niekto, kto bude mať snahu ti pomôcť.
Ak sa tu chceš odbaviť výkrikmi "nejde mi to a ono, linux je na nič, vraciam sa k windows", dovolím si ti popriať všetko dobré a už aby to bolo.
HP 6735s, AMD Athlon X2, 2GB RAM
Ubuntu 9.04 amd64
Xubuntu 9.04 amd64

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Niesom hračička, času na experimenty tiež veľa nieje, ale k win by som sa nevrátil ani za nič.

100% souhlasím. MS mi nesmí domů ani do kanclu.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

martasek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 171
to je chování. poraďte nebo se vrátím k windovs. co k tomu říct.

add1)  vraťte se. takové "vydírání semka nepatří" a užívejte si systému kterého chcete. at už koupeného, nebo staženého
add2)  nikdo tady nemá povinnost radit, to vše se tu děje z dobré vůle pomoci ostatním a podělit se o zkušenosti s prací v linuxu. (fóra o win existují taky, kde se řeší různé potíže -> to jen aby bylo jasno, že add3)
add3)  ani ve windovs nechodí vše hnedka napoprvé a veškerý hrdware. (ale víc než pod linuxem, neboť výrobci neuvolní ovladače pro linux a tím monopolizují trh na win)
add4)  jestli něco nefunguje pod linuxem, je potřeba popátrat a zkoušet. bohužel tu není vše tak jednoduchý, ale stabilnější. a mít nainstalovaných víc flash přehrávačů v systému nedělá dobře ani win.
add5)  když nikdo neodpovídá, tak asi nikdo neví. navíc nikdo tady z diskutujících nemá kouli z křišťálu a netuší co jste naposled instaloval a s čím jste si pohrával před potížema s přehráváním flashe.
add6)  čím více napíšete informací o daném problému a co jste dělal před nima, tím spíše vám tu někdo bude moci poradit.
7)  trocha rozumného chování neuškodí. pak budou i ostatní zdílnější
8)  na toto téme já neodpovím, ikdybych věděl a znal příčinu!

UfoNet

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 559
  • skill:Ctrl+C & Ctrl+V
Hmm co na tohle téma říct? Snad raději nic jen jsem si přečetl název a nechtělo se mě věřit.

Já zrovna přešel z Windows na Ubuntu a jsem spokojen. Nemusím v Linuxu hlídat viry, firewall a stahovat všecky ty „anti“ věci bez kterých se wokna neobejdou. Pro mě je to sice trochu nezvyk a protože používám notebook tak samotné rozchození hw mě trvalo půl roku ale nakonec se to podařilo díky jednomu zdejšímu uživateli: kiklhornu  díky moc

Za to že je Linux takový jaký je můžeme poděkovat jen našim výrobcům hw, nedělají pořádné ovladače a podpora stojí taky za *censored* pokud teda nějaká vůbec je.
Začal jsem na MS DOS a Win 3.1 // takže na adresu Microsoftu nic špatného neřeknu a budu si jich vážit :) Osobně teda teď používám i Windows a budu ho používat i v budoucnu ale jen na hry, na všecko ostatní se snažím používat Ubuntu.
Je to vaše volba, Windows 7 je dobrý OS, také ho používám ale žere to moc hw. A protože nemám stroj jen na OS ale i na jiné věci tak volím Linux. Je to zdarma, nepotřebuje to nějak extra péči a hlavně je to jak lego. Co si postavím to mám a kdykoliv to můžu předělat.
Mluvit o Linuxu nestačí, lepší je, když si s Linuxem budou děti hrát. Nebudou se ho bát.

nettezzaumana

  • Host
jen utikej ;) .. me chybet nebudes .. papa

oyankee

  • Host

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Hmm, hmm. To ubuntu je asi naozaj "evil company", ked uz nuti prechadzat k win. aj dlhorocnych linuxakov. :-)
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

nettezzaumana

  • Host
Hmm, hmm. To ubuntu je asi naozaj "evil company", ked uz nuti prechadzat k win. aj dlhorocnych linuxakov. :-)
ubuntu neni company :D .. ale neboj, rozumime si celkem dobre ..

spis se divim, ze se hoch zhrzen z ubuntu, nevrhne zkusit jinou distribuci radsi nez jiny os

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Hmm, hmm. To ubuntu je asi naozaj "evil company", ked uz nuti prechadzat k win. aj dlhorocnych linuxakov. :-)
ubuntu neni company :D .. ale neboj, rozumime si celkem dobre ..

spis se divim, ze se hoch zhrzen z ubuntu, nevrhne zkusit jinou distribuci radsi nez jiny os
Mna skor prekvapuje ze po tolkych rokoch pri ubuntu ani nedodal viac informacii o probleme. Stale nevieme ci mu napriklad ide flash vo FF a ci bol problem medzi flash a system alebo flash a opera.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org

spis se divim, ze se hoch zhrzen z ubuntu, nevrhne zkusit jinou distribuci radsi nez jiny os

Napriklad Suse, ze? No tam by mu vsecko slapalo - jedna basen...  :P

U tuho kluka je to jasny - dyt prezdivka "widlak" existovala jiz pred existenci MS. Ty jeho pokusy s Ubuntu byli jenom modnim vystrelkem a tohou "byt zajimavy" pred kamosama. Tudiz se vrati k widlim a bude vsecko tak, jak ma bejt - a ani bych se nejak nebal toho, ze bude delat spatnou publicitu Linuxu, pac je tak blbej, ze mu stejne nikdo jeho blaboly neuveri... 
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.