Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Pronikave pisteni  (Přečteno 1300 krát)

basfot

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
Pronikave pisteni
« kdy: 21 Července 2009, 23:38:50 »
Ahojte, nainstaloval jsem si ubuntu 9.04 a mam problem s neustalym pronikavym pistenim co vychazi y notebooku . . . predtim jsem si nainstaloval o neco starsi verzi ubuntu a pistelo to taky. Vypada to jak kdyby to vychazelo z HDD, ale presne fakt nevim. Mam notebook ASUS F3e a i woken mi to nedela. Pisti to napriklad ted pri psani, ale jak je system zaneprazdnen tak to pomiji napr. kdyz na mysi strasne rzchle roluji koleckem tak to nedela, ale to jsou jen okamziky. Potreboval bzch se toho zbavit, protoze to je fakt neprijemne. Rad bych se chtel pod linuxem naucit, ale toto me trosku odrazuje. Diky.

umiyaki

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 194
Re: Pronikave pisteni
« Odpověď #1 kdy: 22 Července 2009, 00:07:07 »
1. Když ztlumíš/vypneš hlasitost, piští pořád?
2. Zkus vypnout notebook, vyjmout baterku a jet pouze na elektřinu ze sítě (pokud to notebook dovolí). Někdy může pískat i baterka.

To, že to přestane pískat při zátěži je zajímavé ...

To pištění se ozve přesně kdy a kdy přestane? Např. Když se příhlásím nebo když najíždí Ubuntu nebo když se odhlásím nebo až se počítač vypne... atd.
"Prvním stupněm debility je pocit geniality."
Notebook HP 530 - Ubuntu 10.04; PC P4 2.8GHz - Ubuntu 10.04

basfot

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
Re: Pronikave pisteni
« Odpověď #2 kdy: 22 Července 2009, 08:43:24 »
Tak nejspš to bylo v nastavení hlasitosti --> zvuk CD, protože po ztlumení je klid. Takže díky moc! (prozatím :) )

Bonzo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 296
Re: Pronikave pisteni
« Odpověď #3 kdy: 30 Července 2009, 13:21:43 »
A nemáš náhodou na noťasu vestavěný mikrofón?..zkus ho ztlumit ..
Lenovo Y570
Kubuntu 13.04

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re: Pronikave pisteni
« Odpověď #4 kdy: 30 Července 2009, 13:47:07 »
Tohle mi před ňákým dnem začlo taky dělat. Mám sluchátka s mikrofonem. Zpětná vazba. Buď ztlumím vstup do repro suchátek(což zapomínám:) nebo musím dojít na to jak vypnout mikrofon ;-)
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.