Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: LMMS  (Přečteno 2857 krát)

Accaruss

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
LMMS
« kdy: 12 Září 2009, 14:46:48 »
Dobrý den, ubuntu forum využím skoro každý týden k řešení nějakého problému a vždy odpověd najdu zde na fóru. Problém s lmms tu však nikde není. V LMMS pustim editor pomoci piano roll a zadam "noty". Dám přehrát a tlačítko play se zmeni na pauze avšak nic se nedeje. Mám podezření že to má vliv na RAM. prosím o pomoc a předem děkuji.

NoWin

  • Host
Re: LMMS
« Odpověď #1 kdy: 12 Září 2009, 15:14:33 »
Dobrý den, ubuntu forum využím skoro každý týden k řešení nějakého problému a vždy odpověd najdu zde na fóru. Problém s lmms tu však nikde není. V LMMS pustim editor pomoci piano roll a zadam "noty". Dám přehrát a tlačítko play se zmeni na pauze avšak nic se nedeje. Mám podezření že to má vliv na RAM. prosím o pomoc a předem děkuji.
Spusť LMMS z Terminálu a hoď sem z něj výpis.

Accaruss

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re: LMMS
« Odpověď #2 kdy: 14 Září 2009, 23:16:42 »
už sem na to prisel stačilo nastavit velikost vyrovnavací pameti. Měl sem tam deuflauntne asi 64 ram tak sem to zvysil na 1024 a staci to. NEvim však jak nahrat samply..píse to Permission denied. Nevim co s tim a taky doufam ze se to snazim nahrat sravne /usr/share/lmms/saples/bassloops. Děkuju za pomoc...

vojtaTT

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
Re: LMMS
« Odpověď #3 kdy: 15 Února 2010, 13:35:15 »
Zdravím!
Mám stejný problém, ale změna velikosti vyr. paměti mi nepomohla. Navíc, vždy když vypnu lmms, tak okno s programem sice zmizí, ale ve sledování systému vidím, že pořád jede - tedy spí - je tam přesně tolikrát, kolikrát ho během přihlášení spustím.

Krysař

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1253
Re: LMMS
« Odpověď #4 kdy: 15 Února 2010, 13:47:52 »
už sem na to prisel stačilo nastavit velikost vyrovnavací pameti. Měl sem tam deuflauntne asi 64 ram tak sem to zvysil na 1024 a staci to. NEvim však jak nahrat samply..píse to Permission denied. Nevim co s tim a taky doufam ze se to snazim nahrat sravne /usr/share/lmms/saples/bassloops. Děkuju za pomoc...
Kód: [Vybrat]
gksudo nautilus - spusti spravce souboru s pravy roota, takze to dovoli do ciloveho adresare ulozit.


Zdravím!
Mám stejný problém, ale změna velikosti vyr. paměti mi nepomohla. Navíc, vždy když vypnu lmms, tak okno s programem sice zmizí, ale ve sledování systému vidím, že pořád jede - tedy spí - je tam přesně tolikrát, kolikrát ho během přihlášení spustím.

... jak psal RH: "Spusť LMMS z Terminálu a hoď sem z něj výpis."
„Nepropadejte naději, jste z nejhoršího vevnitř.“

vojtaTT

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
Re: LMMS
« Odpověď #5 kdy: 15 Února 2010, 14:16:19 »
To je třeba toto:
Kód: [Vybrat]
vojta@vojta-desktop:~$ lmms
Notice: could not set realtime priority.
Couldn't create MIDI-client, neither with ALSA nor with OSS. Will use dummy-MIDI-client.

?

tomuix

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 25
Re: LMMS
« Odpověď #6 kdy: 27 Listopadu 2010, 20:54:32 »
Ten editor piano roll se mi moc nelíbí, neexistuje nějaky plugin do lmms ktery by zavedl normalní notovou osnovu?

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.