Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Web Ubuntu.cz ...  (Přečteno 5845 krát)

Tom Fryzelka

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 176
  • Buď zdráv příteli.
Web Ubuntu.cz ...
« kdy: 25 Února 2010, 20:39:24 »
Mám na vás vážení takový dotaz (především na ty, kteří to tu řídí/vlastní).

Co je s tým novým webem? V čem je problém??

Někdy před půl rokem sem posílal pár návrhů (a dokonce i tisícovku) v naději, že to trochu nakopnu. Nic, vůbec nic se ale nestalo!!
Nezlobte sa na mňa, ale jste v této věci úplně neschopní. Tento web je zcela nevyhovující a většinu zájemců odstraší dřív, než se proklikají k stažení.

Když vám chce člověk pomoct, tok ho ignorujete nebo rovnou pošlete někam, sami to ale neumíte.

Takže... základní dotaz: Proč to nenecháte udělat profíkom?
Normálně se udělá sbírka a bude veřejně, dostupně a jasně napsané kolik kdo dal (konečná částka řekněme 25 000Kč). Dávám 500Kč.
« Poslední změna: 10 Března 2010, 10:43:27 od Anna Taliánová »

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Web Ubuntu.cz ...
« Odpověď #1 kdy: 25 Února 2010, 21:09:19 »
Mám na vás vážení takový dotaz (především na ty, kteří to tu řídí/vlastní).

Co je s tým novým webem? V čem je problém??

Problém je především v tom, že ti, co to tady "řídí" mají tak málo času, že stěží stíhají své běžné aktivity a na ty volnočasové jim toho opravdu moc nezbývá...

Někdy před půl rokem sem posílal pár návrhů (a dokonce i tisícovku) v naději, že to trochu nakopnu.

Musím říct, že si toho opravdu velmi vážím -- návrhy jsou opravdu moc pěkné (ačkoli ne všechny jsou zrovna můj "šálek čaje") a peníze taky určitě neuškodí.

Nezlobte sa na mňa, ale jste v této věci úplně neschopní.

I když se mi toto hodnocení nelíbí, zlobit se nemůžu, protože je do jisté míry pravdivé.

Tento web je zcela nevyhovující a většinu zájemců odstraší dřív, než se proklikají k stažení.

Tak strašně bych to zase neviděl. Nevyhovující je, ale odstrašující snad ještě ne.

Takže... základní dotaz: Proč to nenecháte udělat profíkom?

To je současný záměr. Nikdy jsem ale nechtěl vzít někoho "naprosto cizího" -- na výzvy se mi nikdo z komunity neozval a moji známí, kteří se webu profesionálně věnují jsou většinou ještě vytíženější než já, takže ani za peníze další zakázky neberou (i když zrovna tenhle týden jsem možná někoho sehnal...).

Normálně se udělá sbírka a bude veřejně, dostupně a jasně napsané kolik kdo dal (konečná částka řekněme 25 000Kč). Dávám 500Kč.

Peníze opravdu nejsou potřeba (rozhodně ne 25 tisíc), uvolnění těch pár tisíc, které budou potřeba mi výbor povolil už loni.
« Poslední změna: 10 Března 2010, 10:43:50 od Anna Taliánová »

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Web Ubuntu.cz ...
« Odpověď #2 kdy: 25 Února 2010, 21:30:16 »
Tomáši, asi si tě zaměstnám jako hlásnou troubu -- od dubna to tady visí a nikdo nic -- najednou mi vynadáš (právem) a hned mám jasnou nabídku na provedení...

Tom Fryzelka

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 176
  • Buď zdráv příteli.
Re: Web Ubuntu.cz ...
« Odpověď #3 kdy: 25 Února 2010, 21:34:47 »
Čau, no tak to dopadá, když se spoléháš na známé že to udělají levněji (až budou mít čas).
Chce to k tomu přistupovat jako k normální zakázce, to je, chceme vylepšit stávající web a fórum (především po grafické a obsahové stránce), chceme udělat atraktivní představení systému včetně ukázkového videa, chceme udělat základní reklamní materiál pro propagaci. Ukažte mi vaše reference a nabídněte cenu. Podle toho se vybere kvalitní dodavatel, žádné - až bude mít známý čas...

Kolik na to je schválených peněz? 25000 se zdá moc, ale kvalitní práce něco stojí.
« Poslední změna: 10 Března 2010, 10:45:19 od Anna Taliánová »

Tom Fryzelka

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 176
  • Buď zdráv příteli.
Re: Web Ubuntu.cz ...
« Odpověď #4 kdy: 25 Února 2010, 22:24:13 »
"Peníze opravdu nejsou potřeba"... :-)

Někdy mně připadá, že musíte mět v té vaší kasičce alespoň půl milionu.

q66

Re: Web Ubuntu.cz ...
« Odpověď #5 kdy: 25 Února 2010, 22:34:17 »
VT: lol.. no nevšiml jsem si předtím :\ až dostanu ty návrhy, brzo to bude hotový :)
« Poslední změna: 10 Března 2010, 10:45:45 od Anna Taliánová »
sw engineer @ samsung research UK, efl developer
octaforge developer (https://octaforge.org)
freebsd user

Tom Fryzelka

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 176
  • Buď zdráv příteli.
Re: Web Ubuntu.cz ...
« Odpověď #6 kdy: 26 Února 2010, 09:39:26 »
No, ať to bude jakkoliv, pevně doufám, že to zase nezamrzne jako vždy.

Navrhoval bych zřízení stránky na wiki, kde budou jasné cíle a představy, finanční rozpočet na to určený (s možností přispět - nevím proč se tomu tak bráníš, žádné jiné příjmy nemáte) a samozřejmě i aktuální informace o stavu věci, kdo na čem dělá, za kolik a tak.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.