Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nejde mi zvuk  (Přečteno 10245 krát)

mariii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #50 kdy: 08 Prosince 2009, 22:53:49 »
tak vlc jsme naistalovala a porad to nehraje  :-\a pise mi to No packages with the requested plugins found   The requested plugins are: dekoder adapptive multi rate

aloisam

  • Host
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #51 kdy: 08 Prosince 2009, 22:57:24 »
ten první odkaz je na to aby jsi si přidala zdroj medibuntu
až po jeho přidání si nainstaluj mplayer a to jakkoliv, přes synaptic, přidat/odebrat, konzoli, jak chceš..

Edit:to medibuntu, si můžeš přidat i instalací tohoto balíčku:
http://tecnicoslinux.com.ar/livecd/medibuntu-repo-all-ubuntus_1_all.deb
stáhni si to a poklepej na to ;)

pak nainstalovat mplayer a hotovo.
« Poslední změna: 08 Prosince 2009, 23:00:47 od aloisam »

mariii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #52 kdy: 08 Prosince 2009, 23:03:08 »
takze jestli to dobre chapu ted zapnu terminal a napisu tam tenhle prikaz
wget -q http://packages.medibuntu.org/medibuntu-key.gpg -O- | sudo apt-key add -
ano?

mariii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #53 kdy: 08 Prosince 2009, 23:08:10 »
mam tam v nabídce mplayerthumbs tak muzu ten samotny mplayer tam nemam

mariii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #54 kdy: 08 Prosince 2009, 23:12:13 »
Tak tam byl mplayer já se prehledla nainstalovala ale porad to nehraje:-(

mariii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #55 kdy: 08 Prosince 2009, 23:19:56 »
Moc vám děkuji za rady strašně si toho cením až jste mi pomohli se dostat až sem a hlavne že se v tom uz kapanek diky vám vyznám prosím tedy jeste o jednu radu ale dneska uz musim jit spat rano brzy vstavam ta prosim nechte mi tu vzkaz a já hned zitra bbudu pokracovat jeste jednou mockrat dekuji

aloisam

  • Host
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #56 kdy: 08 Prosince 2009, 23:29:18 »
ne, chápeš to špatně to je jen podpisový klíč, zdroj přidáš v:
Systém→Správa→Synaptic→Nastavení→Zdroje→Ostatní software→Přidat
tam doplníš:
Kód: [Vybrat]
deb http://packages.medibuntu.org/ jaunty free non-free #Medibuntu pro Ubuntu 9.04
a nebo prostě klikni na ten odkaz z mýho předchozího příspěvku..

no a potom aktualizuj (třeba v Synapticu aktualizovat vše) a měla by se ti nabídnout aktualizace mplayeru..

btw řiď se taky tím co mám napsaný pěkně na boku, pod počtem mých příspěvků :D všechny info už máš ;)

« Poslední změna: 08 Prosince 2009, 23:31:06 od aloisam »

Traste

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #57 kdy: 09 Prosince 2009, 09:10:06 »
hledal jsem u strýčka googla a našel mi
přidej do zdrojů :
deb http://www.debian-multimedia.org stable main
aktualizuj ffmpeg (přes synatptic, klidně)
a stáhni ffplayer
mělo by to být v poho

mariii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #58 kdy: 09 Prosince 2009, 13:16:06 »
stahla jsem ten ffmpeg ale ffplayer neni v nabidce

aloisam

  • Host
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #59 kdy: 09 Prosince 2009, 14:45:30 »
máš přidanej zdroj MEDIBUNTU? + máš aktualizovanej MPLAYER na verzi z medibuntu?

jestli ne, tak vážně nechápu proč zkoušíš další návod.. ::) To má snad smysl, až pokud ten můj nebude fungovat, ne??

mariii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #60 kdy: 09 Prosince 2009, 15:47:48 »
samozrejmne ze jsem to zkusila pridala jsem si ten odkaz nebo balik jak jste mi poslal a dala aktualizovat vse ale hlasilo mi to chybu

NoWin

  • Host
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #61 kdy: 09 Prosince 2009, 16:17:25 »
samozrejmne ze jsem to zkusila pridala jsem si ten odkaz nebo balik jak jste mi poslal a dala aktualizovat vse ale hlasilo mi to chybu
Tý chyby s ověřením si nevšímej, neznamená to, že bys něco nemohla nainstalovat.
Co se tejče ffplayeru, není divu, žes jej v seznamu dostupných balíků nenašla, on tam totiž snad nikdy nebyl. Googlením jsem ovšem zjistil, že existuje, ale akorát pro Woknouz.

K tomu zvuku- spusť v Terminálu gnome-volume-control, nahoře zvol takový zařízení, abys dole měla co nejvíc posuvníků, pak dole vpravo klepni do "Nastavení" a zaškrtej všechny dostupný směšovače, pak klepni v tom samým okně na "Zavřít". Všechny posuvníky na kartě Přehrávání vytáhni nahoru a spusť v jakýmkoli přehrávači zvuk nebo video.

Pak napiš, jestli Ti to hraje ;).

aloisam

  • Host
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #62 kdy: 09 Prosince 2009, 17:18:42 »
samozrejmne ze jsem to zkusila pridala jsem si ten odkaz nebo balik jak jste mi poslal a dala aktualizovat vse ale hlasilo mi to chybu

napiš jakou ;)

Tý chyby s ověřením si nevšímej, neznamená to, že bys něco nemohla nainstalovat.

to si nejsem jistej ;)

K tomu zvuku- spusť v Terminálu gnome-volume-control, nahoře zvol takový zařízení, abys dole měla co nejvíc posuvníků, pak dole vpravo klepni do "Nastavení" a zaškrtej všechny dostupný směšovače, pak klepni v tom samým okně na "Zavřít". Všechny posuvníky na kartě Přehrávání vytáhni nahoru a spusť v jakýmkoli přehrávači zvuk nebo video.
Pak napiš, jestli Ti to hraje ;).

imho zvuk už jede, teď jde "jen" o 3gp videa z mobilu, respektive o amr kodek..


NoWin

  • Host
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #63 kdy: 09 Prosince 2009, 17:25:00 »
Tý chyby s ověřením si nevšímej, neznamená to, že bys něco nemohla nainstalovat.

to si nejsem jistej ;)
Ale já jo :) Možná akorát může nastat problém u apt-build.

K tomu zvuku- spusť v Terminálu gnome-volume-control, nahoře zvol takový zařízení, abys dole měla co nejvíc posuvníků, pak dole vpravo klepni do "Nastavení" a zaškrtej všechny dostupný směšovače, pak klepni v tom samým okně na "Zavřít". Všechny posuvníky na kartě Přehrávání vytáhni nahoru a spusť v jakýmkoli přehrávači zvuk nebo video.
Pak napiš, jestli Ti to hraje ;).

imho zvuk už jede, teď jde "jen" o 3gp videa z mobilu, respektive o amr kodek..

To ještě AMR nezakázali?!  :o Jeden z nejhorších kodeků, co jsem kdy zažil.
No tak sudo apt-get install amrnb amrwb libamrnb3 libamrwb3 libopencore-amrnb0 libopencore-amrwb0 a jedem :)

mariii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #64 kdy: 09 Prosince 2009, 18:02:17 »
Tak ted jsem zmatená mám teda udelat to první a nebo jennom to druhý to sudo .....

NoWin

  • Host
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #65 kdy: 09 Prosince 2009, 18:06:28 »
Tak ted jsem zmatená mám teda udelat to první a nebo jennom to druhý to sudo .....
Pokud Ti zvuk nejde akorát u 3gp, spusť příkaz sudo apt-get install amrnb amrwb libamrnb3 libamrwb3 libopencore-amrnb0 libopencore-amrwb0 a pak by to snad už konečně mohlo jít.

mariii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #66 kdy: 09 Prosince 2009, 18:09:40 »
ok dekuju jdu na to

mariii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #67 kdy: 09 Prosince 2009, 18:27:55 »
Tak jsem to napsala  restartovala a nic tak jsme koukla na aktualizace a tam mam mi to hlasí nejakou chybu ze nemuzou byt nejake baliky aktualizovany tak jsem dala castecne aktualizovat a pak mi tam najeli ty ktery nemohli byt aktualizovany kvuli nejaky nepravosti nebo neco takoveho a je tam mezi nimi i ten ffplayer je jich dohromady asi 7. A zvuk u videa stale nejde

mariii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #68 kdy: 09 Prosince 2009, 18:32:31 »
u videa mi stale hlasi ten dekoder AMR

aloisam

  • Host
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #69 kdy: 09 Prosince 2009, 19:20:25 »
Já se z toho snad zvencnu! Řešení je v mým prvním příspěvku a tohle je snad už můj desátej tady!  ::)

UBUNTU 9.04 + MEDIBUNTU + MPLAYER = PŘEHRÁVÁNÍ AMR!!

je to OVĚŘENÉ řešení, ne něco vygůglenýho!!

mariii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #70 kdy: 09 Prosince 2009, 20:01:36 »
Ale vzdyt jsem to uz delala balik mplayer mam aninstalovanej  :-[a nic

aloisam

  • Host
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #71 kdy: 09 Prosince 2009, 20:25:03 »
podívej se v Synapticu, co máš za verzi toho mplayeru, měla by jsi mít:
Kód: [Vybrat]
2:1.0~rc2-0ubuntu19+medibuntu1
taky když už tam budeš, klikni na Obnovit a tu chybu co ti to vypíše, zkopíruj a pošli sem..

mariii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #72 kdy: 09 Prosince 2009, 20:36:35 »
Ano tuhle versi tam mam a ta chyba je:
W: GPG error: http://packages.medibuntu.org jaunty Release: Následující podpisy nemohly být ověřeny, protože není dostupný veřejný klíč: NO_PUBKEY 2EBC26B60C5A2783
W: GPG error: http://ppa.launchpad.net jaunty Release: Následující podpisy nemohly být ověřeny, protože není dostupný veřejný klíč: NO_PUBKEY 8B9FBE5158B3AFA9
W: GPG error: http://www.debian-multimedia.org stable Release: Následující podpisy nemohly být ověřeny, protože není dostupný veřejný klíč: NO_PUBKEY 07DC563D1F41B907

mariii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #73 kdy: 09 Prosince 2009, 22:20:27 »
Tak po troše snahy a trochu poštelování přečtení si více textu a méně přemýšlení se mi to přece jenom podařilo ;)......  Musím vám všem hodně moc poděkovat za pomoc a hlavně trpělivost protoer ta musela být na místě protože já uplný amatér no ..... Každopádně opravdu moc děkuji všem za rady  :) opravdu moc moc moc a doufám že vám to budu moci někdy oplatit abych nezůstala dlužná tak ještě jendou díky naposledy všem

aloisam

  • Host
Re: Nejde mi zvuk
« Odpověď #74 kdy: 09 Prosince 2009, 23:43:26 »
No supr ;) ted jen aby v tom budoucí čtenáři neměli bordel:

trvam na 9.04 + medibuntu + mplayer

kdo ma 9.10 tak mplayer, ale odsud:https://launchpad.net/~rvm/+archive/testing

P.S. amr kodeku zmar!


 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.