Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nový vzhľad  (Přečteno 31291 krát)

spacekkt

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 75
Re: Nový vzhľad
« Odpověď #150 kdy: 27 Dubna 2010, 23:40:56 »
Mno ja nevim vzhled je skoro to oposledni co mne na systemu zaujima. Dulezite je abych prisel ke compu a on vzdy slouzil mne a ne ja jemu pri reseni nejakech erroru ktere se nedaj vystopovat a nemate proti nim zadne odvolani(podpora tvurcu). Proto jsem utekl od KRASNEHO a VYBARVENEHO PROSTREDI MRKVOSOFTU.
(Musim ale rict ze ubuntu a linux udelal obrovsky skok kupredu) Rozcilujou mne graficke "vychytavky" ktere mi stejne nepomuzou vytisknout mail kdyz si sdilena tiskarna v siti zrovna rozmysli ze tisknout nebude a musim kvuli tomu resnout pul site a zavada se odstrani bez jakehokoliv logu.Takze proto linux. Ubuntu mne potesilo svym designem a relativne privetivym zevnejskem a hlavne moznosti snadno zjistit kde je zakopanej pes. Sorry jsem clovek co zacal v dobach basicu a prikazoveho radku ale v tech dobach pocitace poslouchali nas.V tom to je.Vyuzivam sve zelezo na 100% jeho vykonu coz mi umoznil az linux. Vzivote jsem nevidel u Winu kopirovat soubory na max hardwarove rychlosti a nemyslim ze kdyz ten prouzek predemnou bude mit kulaty rohy a bude blikat tak to omluvim!! Ubuntu je krasne v tom ze jaky si to udelas takovy to mas. Takze zaklad nestezovat si a tvorit vzdyt je to zadarmo a pro vsechny :) 

brumla.cz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 444
  • Skill: Shit_happens
Re: Nový vzhľad
« Odpověď #151 kdy: 27 Dubna 2010, 23:55:21 »
...

hezky řečeno, hezky shrnuto!
Udělejmě ze středy den za lepší systém! Ubuntu, Ubuntu! Do toho, Češi!
Registered Linux User #475372! | Asus P43E (Core i3, 4GB, Ubuntu 14.04 + Virtualbox W8.1)

spacekkt

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 75
Re: Nový vzhľad
« Odpověď #152 kdy: 28 Dubna 2010, 00:01:54 »
Mimochodem cudliky nahore presunute doleva mne take sr.... takze jsem pouzil google a prendal si je doprava a v zazitem poradi - v tom je sila linuxu :D Nedal jsem jim ani sanci si zvykat :D nechapu proc to udelali ale zase proc ne nekomu to treba sedne...

brumla.cz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 444
  • Skill: Shit_happens
Re: Nový vzhľad
« Odpověď #153 kdy: 28 Dubna 2010, 09:15:26 »
Mimochodem cudliky nahore presunute doleva mne take sr.... takze jsem pouzil google a prendal si je doprava a v zazitem poradi - v tom je sila linuxu :D Nedal jsem jim ani sanci si zvykat :D nechapu proc to udelali ale zase proc ne nekomu to treba sedne...

no to se u mě taky nesetkalo s úspěchem  :D
nemyslím si, že tohle je krok správným směrem, aby čudlíky byly "najednou" jinde...
když uvážím, jak je uživatele těžké přesvědčit na něco, co se prostě dělá jinak, tak už je vidim, jak si zvykají na čudly na druhé straně...  ???
Udělejmě ze středy den za lepší systém! Ubuntu, Ubuntu! Do toho, Češi!
Registered Linux User #475372! | Asus P43E (Core i3, 4GB, Ubuntu 14.04 + Virtualbox W8.1)

spacekkt

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 75
Re: Nový vzhľad
« Odpověď #154 kdy: 28 Dubna 2010, 09:27:43 »
jj :D a ještě jedna věc. Myslím že 10.04 je významnou konkurencí Winu a to i přitom že Ubuntu je a vždycky bude zadarmo :) a to je v dnešním světě div největší :) že ještě existujou lidi co něco dělaj a nechtěj za to prachy.  A je zaujímavé že linux takhle funguje.

foto1977

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 143
Re: Nový vzhľad
« Odpověď #155 kdy: 28 Dubna 2010, 10:16:10 »
... že Ubuntu je a vždycky bude zadarmo :) ...

No tím bych si nebyl tak jistej, neznám podrobně licenční politiku Ubuntu, ale pokud by Ubuntu dosáhlo
nějakého znatelného rozšíření a popularity tak myslím, že ho Canonical rád zpoplatní.
Vždyť je už pár dister co byly zdarma a když dosáhly určitého stupně oblíbenosti tak se změnily licenční podmínky
a dnes jsou za penízky.

Jinak 10.04. se jeví velice zdařile a má nakročeno k úspěchu.
I když hlavním nedostatkem Ubuntu už není ani tak jeho kvalita jako spíš "utajení".
Prospěla by mu nětší propaganda, ale zase kdo by to platil?

Když se zeptám 10 svých známích jestli jim něco říká Ubuntu, tak 5 se začne smát co to je za slovo,
3 řeknou že je to asi něco na počítači když to říkám já a poslední dva vědí že to je něco jako Linux, ale nic víc.
(tento test jsem si osobně vyzkoušel, ptal jsem se jen IT laiků, ale všichni jsou aktivní uživatelé PC)
 ;D ;D ;D

Jsem stále "Linux bažant" :-)
Asus Eee1000HE + Ubuntu Netbook Remix 10.04

Od@r

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 49
    • Od@r Elektro
Re: Nový vzhľad
« Odpověď #156 kdy: 28 Dubna 2010, 13:26:26 »
no vzhlad je velmi prepracovaný ale fialová mi velmi nesedí,ale 100 ludí,100 chutí

MarkStone

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 112
Re: Nový vzhľad
« Odpověď #157 kdy: 28 Dubna 2010, 15:04:41 »
Nemůžu si pomoc, ale mně nový vzhled sedí.  :)
Pokud je nula dostatečně velká,
 může se stát malou jedničkou.

bluewizard

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 166
Re: Nový vzhľad
« Odpověď #158 kdy: 28 Dubna 2010, 22:14:28 »
Nemůžu si pomoc, ale mně nový vzhled sedí.  :)

naprostej souhlas, taky mi sedí a to je snad poprvé, co jedu skoro s defaultem (vždy si totiž ještě přidám cairo-dock je výborný)  8) ;D

panet

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 147
Re: Nový vzhľad
« Odpověď #159 kdy: 29 Dubna 2010, 00:18:50 »
jj :D a ještě jedna věc. Myslím že 10.04 je významnou konkurencí Winu a to i přitom že Ubuntu je a vždycky bude zadarmo :) a to je v dnešním světě div největší :) že ještě existujou lidi co něco dělaj a nechtěj za to prachy.  A je zaujímavé že linux takhle funguje.


Ja nechci prudit, kolem systemu (ted myslim Linux i Win) jsou takove jakesi "zname pravdy", jako ze Linux je prikazova radka (myslim, ze uz tolik ne), Windows porad padaji (taky ne) a k nim IMHO patri, ze programatori Linuxu delaji zadarmo - to myslim taky neni uplne pravda. Nebyt spolecnosti (mn. cislo) v pozadi, asi by to nebylo tak jednoduche.
Jsem Linuxovy pozorovatel, prilezitostny uzivatel.

Krysař

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1253
Re: Nový vzhľad
« Odpověď #160 kdy: 29 Dubna 2010, 06:32:49 »
Mimochodem cudliky nahore presunute doleva mne take sr.... takze jsem pouzil google a prendal si je doprava a v zazitem poradi - v tom je sila linuxu :D Nedal jsem jim ani sanci si zvykat :D nechapu proc to udelali ale zase proc ne nekomu to treba sedne...
Ano, v tom je sila linuxu, ze si to muzes upravit podle sebe. A nekomu to treba lepe sedne vlevo. Ale nez si to vyzkousis, tak nevis.
...nemyslím si, že tohle je krok správným směrem, aby čudlíky byly "najednou" jinde...
A koho by napadlo experimentovat a presunovat to doleva, kdyby to nekdo najednou nepresunul a nerozvirila se kolem toho siroka debata?

Ja osobne jsem zvykly mit "cudliky"  :) vpravo, ale kdyz jsem zkousel Lucida, tak mi to nejak extra nevadilo. Spis jde o zvyk.
„Nepropadejte naději, jste z nejhoršího vevnitř.“

spacekkt

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 75
Re: Nový vzhľad
« Odpověď #161 kdy: 29 Dubna 2010, 10:55:12 »
Mno nevim jestli ho nekdo nekdy zpoplatni ale neni to v soucasne dobe v planech canonicalu. Mam pocit ze Suse linux byl cely take zdarma uz neni spadl mam dojem pod Novell a bylo po hehe. :)

Jinak uspesne jsem zlomil 4 firmy o prumeru 20 zamestnancu do linuxu. CCA 10 lidi maji ubuntu na desktopech a 50 ma Ubuntu soubezne s winama.
Vsichni cucej jak to muze byt zadarmo funkcni :)


Jurkax

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 257
  • Ubuntu 11.10 / Gnome-shell
Re: Nový vzhľad
« Odpověď #162 kdy: 03 Května 2010, 17:50:25 »
Proč jsou ovládací prvky na levé straně okna? čtěte http://www.markshuttleworth.com/archives/333 aneb co nás čeká v MM



[attachment deleted by admin]
Ubuntu 11.10 32bit NTB HP Pavilion dv6319 (CoreDuo @1,73GHz, 2GB RAM, 160GB HDD, GeForce Go 7400)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.