Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Chcete žít věčně?  (Přečteno 1277 krát)

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Chcete žít věčně?
« kdy: 18 Prosince 2009, 14:58:04 »
Ahoj lidi,

objevil jsem jedinečnou příležitost, jak se stát navždy známým! Chcete, aby se na vás nezapomnělo nejméně 50 tisíc let? Chcete zanechat váž odkaz příští civilizaci? Chcete, aby vaše zpráva putovala vesmírem?

Tak pošlete svůj vzkaz!  http://www.keo.org/uk/pages/default.html
Můžete psát cokoli, ve svém rodném jazyce, o čemkoli bez jakékoli cenzury. Jedná se o družici KEO, která bude vyslána zřejmě v roce 2010 - máte tedy čas do konce tohoto roku. Vědci se shodli, že časová schránka by nebyla na Zemi v bezpečí, poněvadž se neví, jestli se lidstvo nezničí. Nevěěte však hlavu, protože vaši zprávu nikdo nesmaže! Družice se totiž vrátí k zemi zpět až v roce 52010, a pak se lidstvo, či jiná rasa hezky doví, jak to vlastně bylo. ;)
Myslím, že je to ojedinělá šance.
« Poslední změna: 18 Prosince 2009, 15:14:23 od Firzen »
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

pepéé

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 466
Re: Chcete žít věčně?
« Odpověď #1 kdy: 18 Prosince 2009, 15:37:10 »
co to má co společnýho s linuxem?
Fire's in my soul, steel is on my side

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Re: Chcete žít věčně?
« Odpověď #2 kdy: 18 Prosince 2009, 15:39:50 »
Bohužel nic, snad jen, že ty jejich stránky na něm běží. Vím, že to s linuxem společného mnoho nemá, ale nechtěl jsem ostatní lidi ochudit o tuhle příležitost a neznám místo, kde by to mělo na očích víc lidí. :)
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Chcete žít věčně?
« Odpověď #3 kdy: 18 Prosince 2009, 17:06:22 »
porad nevim jestli ti to mam zrat nebo ne :D ale vzhledem k možnosti free postu mi to přijde jako FAKE bo asi těžko na tu družici budou cpát data  letých nedo.mrdaných holčiček jak se maj a co poslouchaj. sice je to 10kB ale např 10 * 10^6 * 10kB ... a jak to maj pravne osetrene v veci ochrany osobnch dat ?
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: Chcete žít věčně?
« Odpověď #4 kdy: 18 Prosince 2009, 17:09:26 »
Není to fake, bylo to  v několika vědeckých časopisech a všeobecně je to známé.
A na jednu stranu, o to jim jde. Aby tam byl co největší otisk lidstva, jací jsme v té době byli :)
Jinak, ochrana osobních dat, na tý družici budou, ale až se to všechno zveřejní tak jen anonymně.
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

NoWin

  • Host
Re: Chcete žít věčně?
« Odpověď #5 kdy: 18 Prosince 2009, 17:17:25 »
Souhlasím, ověřoval jsem lidi za projektem stojící na Googlu a zdá se to bejt v pořádku. Akorát ty stránky se jim moc nepovedly a ta flashovka mi připomíná Sci-Fi hry z počátku 90. let ;D

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re: Chcete žít věčně?
« Odpověď #6 kdy: 18 Prosince 2009, 18:19:40 »
Tak už jsem to poslal:
Firzen, *censored* off! :-)

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Chcete žít věčně?
« Odpověď #7 kdy: 18 Prosince 2009, 18:49:59 »
ani si netrufam odhadnut, kolko krat bolo napisane na your message: "F.ck off" , ale urcite to bude jeden z najhojnejsich odkazov. Potom urcite prislusnicky radu EMO kontaktovali civilizacie a pri pisani message sa ritualne dorezali...
« Poslední změna: 18 Prosince 2009, 18:55:23 od hase »
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.