Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Trička Ubuntu  (Přečteno 17643 krát)

premet

  • Host
Re: Trička Ubuntu
« Odpověď #50 kdy: 25 Dubna 2008, 23:34:25 »
Mě by se strašne líbilo tričko ve stylu nového wallpaperu z HH s tím ptákem akorát by se nahoru hodil nápis Ubuntu a zezadu by to vypadalo uplně stejně akorát bez ptáka a bez nápisu. V takovým triku bych chodil jako frajer a Windowsáci by jen slintali a čuměli na svoji černou obrazovku s nelegálním systémem  ;D.

Euter

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 106
Re: Trička Ubuntu
« Odpověď #51 kdy: 29 Dubna 2008, 19:28:17 »
Při prouzdání po Ubuntu.com jsem narazil na tohle.
https://shop.canonical.com/popup_image.php?pID=189

Rozšířili se mi zorničky a jsem přesvědčený, že tohle musím mít.
Nešlo by toto velmi vkusné triko nějak hromadně objednat?

dejv608

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 16
Re: Trička Ubuntu
« Odpověď #52 kdy: 29 Dubna 2008, 19:56:24 »
Bohužel, byla to limitovaná edice... ale tento motiv bych bral (na košili). A kdyby to dole mělo natisknuto ubuntu...   8) Tohle se jim vážně povedlo.

Teoreticky by to ani nebyl problém reprodukovat, ale kdo by se s tím páral.

Přenosný budget: ASUS X51L, T2370, 1GB RAM, 160GB HDD, Intel IGP X3100 (DX10, na IGP (s novýma driverama) drtivý výkon), wifi atheros b/g, BT. WinXPSP3 + Kubuntu HH.1. Na notebook za 10k vč. DPH, proč ne ;) A má pořádný šasi.

Evžen Šubrt

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2218
    • EuGenio's Lair
Re: Trička Ubuntu
« Odpověď #53 kdy: 12 Května 2008, 10:12:48 »
Při prouzdání po Ubuntu.com jsem narazil na tohle.
https://shop.canonical.com/popup_image.php?pID=189
Bohužel, byla to limitovaná edice... ale tento motiv bych bral (na košili). A kdyby to dole mělo natisknuto ubuntu...   8) Tohle se jim vážně povedlo.
Škoda, je to opravdu parádní tričko. I na té košili by se to vyjímalo moc pěkně.
Athlon X2 6000+, MB ASUS M2R32-MVP, 6GB RAM, ATI Radeon HD7850 1GB, 1GB SSHD + 250GB HDD, Ubuntu 13.10 Saucy Salamander 64bit

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re: Trička Ubuntu
« Odpověď #54 kdy: 12 Května 2008, 11:55:52 »
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

LadaLUNI

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 101
Re: Trička Ubuntu
« Odpověď #55 kdy: 27 Července 2008, 00:00:00 »
Panove panove. Skoro placu co tady ctu. Na jednu stranu mate pravdu a na druhe placate nesmysly.
Ubuntu pouzivam dva roky, mam vlastni firmu a hadejte v jakem oboru. No jo jsem polygraf takze ohledne tisku, igelitek, tricek, samolepek a dalsiho ma veliky zkusenosti.
Trosku se placam v grafice, ale spis mam vlohy v technickych resenich a tak.
Jsem z Pardubic takze do Prahy i na Moravu je to spravna vzdalenost.

Me profesionalni rady. S tricky souhlasim. Co se tyce kvality dneska se da digitalne vyrobit i s kvalitnim textilem cca za 140 az 170 Kč bez DPH. Jelikoz jde o digital odpadaji nepresnosti pri vicebarevnem tisku na situ. Navic se da objednat i 1 kus a ruzne barevna trika nejsou problem digital umi i bilou !!!

Pokud by to chtelo sdruzeni urcite by to chtelo aspon 250 Kč. Postovny taky neco stoji.
Igelitky sou blbost aspon z ekonomickyho hlediska. Pokud chces mit potisk na obou stranach a jeste barevnej tak mas asi hodne dobrej plat. Pokud by jsi tohle provedeni chtel mit v rozumny cenovy relaci za kus musel by si jich objednat cca 5 az 10 tisic.

Jinak mam uz nejaky samolepky Ubuntu, Linuxu a Tuxe co jsem si delal na NTB a kamosum. Kdyby se mi vedeni chtelo ozvat aneco zacit nabizet tak jsem k dispozici s vedomostmi i strojnim vybavenim. Vy nam radite jak s Ubuntu a my zase vime jak na to v jinych oblastech treba tisku :)

Omlouvam se za ton kterym pisu, sem ted trosku nervozni... zatim zdarec
Tiskneme srdcem

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.