Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: zpomalení  (Přečteno 1043 krát)

Jindris

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 5
zpomalení
« kdy: 09 Ledna 2010, 19:40:05 »
Nevíte někdo, pročmi zničehonic začalo zpomalovat připojení na internet? Stahuji si nějaké soubory přes bittorent a razantně se mi zpomaluje internet. Nemůžu ani prohlížrt stránky, stránka se otevírá c.c.a.minutu a někdy i dýl,nebo se ani neotevře.

ufaak

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2296
Re: zpomalení
« Odpověď #1 kdy: 09 Ledna 2010, 19:42:15 »
vypni stahovani, pujde to lip
notebook MSI EX720X, Ubuntu 10.10

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: zpomalení
« Odpověď #2 kdy: 09 Ledna 2010, 20:31:03 »
Ak tahahas cez torrent tak si obmedz rychlost uploadu. Upload je to co tahaju iny od teba a ked si ho nechas vytazit na maximum tak ma tvoj pc problem odoslat poziadavku na otvorenie stranky.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re: zpomalení
« Odpověď #3 kdy: 09 Ledna 2010, 22:05:35 »
Ak tahahas cez torrent tak si obmedz rychlost uploadu. Upload je to co tahaju iny od teba a ked si ho nechas vytazit na maximum tak ma tvoj pc problem odoslat poziadavku na otvorenie stranky.
Přesně tak, tohle se stává většinou na ADSLku které má nízký UP.
Zkus omezit jen upload od tebe, budeš stahovat pořád stejně, ale požadavek na stránku odešleš spíš než s vytíženou linkou.
Pak je taky otázka, jestli se vejde odpověď na požadavek do pásma ve kterém stahuješ torrenty, proto by nebylo od věci si nechat menší rezervu i na stahování.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.