Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Jakou televizní kartu?  (Přečteno 1469 krát)

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Jakou televizní kartu?
« kdy: 17 Ledna 2010, 22:41:54 »
Zdravím,

jakou TV kartu by jste mi doporučili? Vlastníte někdo nějakou, která funguje úplně bez problému a bez jakýchkoli dalších ovladačů? Mým snem je totiž právě taková :D  Zároveň by tohle vlákno mohlo sloužit jako dobrá pomůcka pro výběr tohoto hardwaru.
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

jadd

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 977
Re: Jakou televizní kartu?
« Odpověď #1 kdy: 17 Ledna 2010, 23:11:16 »
Mám ji v podpisu fungovala výborně, navíc má na stránce výrobce ovladač(zdroj.kódy), ale už odešla.
Jak tam byl připojen koax. od antény tak to za tu usb-kartu tahalo  až se vohnul konektor, kterej je
připevněn celkem 6 kontaktama ale to je problém asi všech USB-tv.
Na to uchycení je váha karty přiliš. Měl jsem jí 2.roky.

Jak tak tam vidím tu redukci tak mi je z toho ...

Možná si někdo řekne pokud je notebook na stole, tak se s tím nemůže nic stát, jemomže
ta karta visí ve vzduchu i s celou svojí váhou + navíc každej má asi od antény koax. kterej
nemá zrovna moc dobrou ohebnost.
« Poslední změna: 17 Ledna 2010, 23:32:47 od Daja51 »

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Re: Jakou televizní kartu?
« Odpověď #2 kdy: 18 Ledna 2010, 21:37:30 »
Děkuju za reakci a radu. Ale chtěl bych spíš nějakou interní (přímo uvnitř pc), než přes USB. Předtím jsem to zapomněl zmínit. Neví někdo?
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

martin.h

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 181
    • Fotografie v Linuxu
Re: Jakou televizní kartu?
« Odpověď #3 kdy: 19 Ledna 2010, 21:02:24 »
Ahoj - tady je hezký článek na pokračování 'http://www.root.cz/clanky/postavte-si-domaci-multimedialni-centrum/ a v kapitole Jakou TV kartu použít? určitě najdeš užitečné info.
Athlon 5200+, 2GB, GeForce 8600, Linux Mint - Helena 64

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.