Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Neznámá chyba při přihlášení do internetového bankovnictví (do teď funkčního)  (Přečteno 991 krát)

Hans999

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 20
Do teď to asi 2 roky fungovalo bez problémů. Nyní, když se pokusím přihlásit tak to vyhodí tuto hlášku:

class "org.bouncycastle.asn1.BEROutputStream"'s signer information does not match signer information of other classes in the same package

a nic se nestane.
Když to takhle udělám 3x, tak to vypíše "Bylo zadané špatné heslo certifikátu."
Jde mi hlavně o to, jestli je chyba u mě nebo na druhé straně, protože vůbec nevím co to znamená. Ani nevím kdy to začalo dělat, nebyl jsem totiž delší dobu doma...možná to způsobila nějaká aktualizace.
Ví někdo co to znamená a jak problem vyřešit?
(btw verze ubuntu je 8.04, pravidelně aktualizovaná a bankovnictví je od KB)

Díky za pomoc

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Jakým způsobem se tam přihlašujete? Díval jsem se na stránky kb.cz (mám jinou banku) a je zapotřebí načíst nějaký certifikát, buď z disku, nebo z čipu. Máte ho? Popřípadě nemá banka pro tohle nějakou podporu?
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

petergula

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1016
predpokladam, ze certifikat ma, problem je/bude pravdepodobne na strane javy, kniznica bouncy castle pre cryptovanie dat, ale preco sa to stava/stalo neviem :(, v java console nie je podrobnejsi vypis chyby? Co tak skusit vymazat cache v java cache vieweri, pre resources a hlavne pre aplikacie.
« Poslední změna: 21 Ledna 2010, 02:26:02 od petergula »
ntbk Dell 6420 (Amd Ati, Intel i7, 4GB RAM, 256GB SSD ...)
secondary/u svokrovcov:
Xubuntu (64bit) ntbk Asus A6Je (Ati X1450, Intel Core2Duo T5500, 2.5GB RAM ...)

Hans999

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 20
jj, certifikát mám...jinak jak se dostanu do java console a kde se maže ka cache? Pomohly by třeba zkusit odinstalovat a nainstalovat balíček který obsahuje javu?

petergula

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1016
jj, certifikát mám...jinak jak se dostanu do java console a kde se maže ka cache? Pomohly by třeba zkusit odinstalovat a nainstalovat balíček který obsahuje javu?

nic zatial neodinstaluvavaj, najprv skus tu cache(nie som pri linuxe/ubuntu takze ber z rezervou):
- java console sa pusta v liste System->Admin(aleboPreferences)-> Sun blabla bla a tam je zalozka na ktorej je, ci zobrazovat java console pri pouziti javy, su tam tri moznosti hide, show a off myslim
EDIT: System->Preferences->Sun Java 6 Plugin Control Center a tam Advanced zalozka a v nej java console nastavit na Show console
- v tom istom nastroji v inej zalozke sa da mazat temporary files for java a tam su aj resource, aj java aplikacie a este nieco.
EDIT: V General zalozke Temporary internet files vybrat view a tam je Resources, Aplications, Deleted Aplications

skusim pohladat obr. na nete
EDIT: tu je obrazok pre javu 1.4.2 ale podobne je to aj pre 1.6.0: http://java.sun.com/j2se/1.4.2/docs/guide/plugin/developer_guide/control_panel.html
« Poslední změna: 22 Ledna 2010, 02:07:02 od petergula »
ntbk Dell 6420 (Amd Ati, Intel i7, 4GB RAM, 256GB SSD ...)
secondary/u svokrovcov:
Xubuntu (64bit) ntbk Asus A6Je (Ati X1450, Intel Core2Duo T5500, 2.5GB RAM ...)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.