Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Skype  (Přečteno 4375 krát)

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6023
Re: Skype
« Odpověď #25 kdy: 03 Února 2010, 20:03:50 »
Myslím si, že teď instalovat verzi 8.04 není zrovna nejchytřejší nápad. Pokud na jeho železe nic jiného nejde, musí si sehnat starší verzi Skype, která na internetu je. To, že neví, zda má 32 nebo 64 linux, si musí bohužel vyřešit sám. Měl by vědět, co instaloval. Pokud to neví, musí instalovat znovu. Takováto diskuse tady akorát zapleveluje fórum, při vší úctě. To snad už je trochu příliš. Tak se trochu snaž sám, milý nový uživateli.

Kdybys sis přečetl předchozí příspěvky dočetl by ses že mám 32bit... A nikde jsem ten skype zatím nevypátral :(

je zahranabej na skype.com, ale blbe se hleda to jo. Zkus hledat presny nazev balicku jak pise kolega hore.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Screwty

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 70
Re: Skype
« Odpověď #26 kdy: 03 Února 2010, 20:28:08 »
Myslím si, že teď instalovat verzi 8.04 není zrovna nejchytřejší nápad. Pokud na jeho železe nic jiného nejde, musí si sehnat starší verzi Skype, která na internetu je. To, že neví, zda má 32 nebo 64 linux, si musí bohužel vyřešit sám. Měl by vědět, co instaloval. Pokud to neví, musí instalovat znovu. Takováto diskuse tady akorát zapleveluje fórum, při vší úctě. To snad už je trochu příliš. Tak se trochu snaž sám, milý nový uživateli.

Kdybys sis přečetl předchozí příspěvky dočetl by ses že mám 32bit... A nikde jsem ten skype zatím nevypátral :(

je zahranabej na skype.com, ale blbe se hleda to jo. Zkus hledat presny nazev balicku jak pise kolega hore.

Zkousel jsem taky nejde... Maj v tom bordel....
Pokus o instalaci Ubuntu (14.04)

i7 4702MQ, GT750M, 8GB RAM (HP Envy 17-j100ec)

pvlsnx

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 29
Re: Skype
« Odpověď #27 kdy: 04 Února 2010, 08:39:49 »
Nevím, co hledáte. www.skype.com, tam jsem klikl na zelený obdélníček "Stažení programu Skype", a nabídlo mi to stažení verze pro linux.

Přímá cesta by měla být
http://www.skype.com/intl/cs/download/skype/linux/

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re: Skype
« Odpověď #28 kdy: 04 Února 2010, 09:20:48 »
Nevím, co hledáte. www.skype.com, tam jsem klikl na zelený obdélníček "Stažení programu Skype", a nabídlo mi to stažení verze pro linux.

Přímá cesta by měla být
http://www.skype.com/intl/cs/download/skype/linux/

Jistě, ale tam je verze 2.1, která nespolupracuje s Alsou, ale jen s Pulse.
Mě osobně se nepodařilo verzi 2.1. nastavit tak, aby hudba hrála z beden, ovládala se tlačítky hlasitosti z klávesnice, Skype zvonilo z beden, ale hovor šel do USB sluchátka a hlasitost se nastavovala automaticky a to vše najednou... Takže jsem se vrátil k verzi 2.0.0.72
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

Screwty

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 70
Re: Skype
« Odpověď #29 kdy: 04 Února 2010, 15:13:36 »
Nevím, co hledáte. www.skype.com, tam jsem klikl na zelený obdélníček "Stažení programu Skype", a nabídlo mi to stažení verze pro linux.

Přímá cesta by měla být
http://www.skype.com/intl/cs/download/skype/linux/

Jistě, ale tam je verze 2.1, která nespolupracuje s Alsou, ale jen s Pulse.
Mě osobně se nepodařilo verzi 2.1. nastavit tak, aby hudba hrála z beden, ovládala se tlačítky hlasitosti z klávesnice, Skype zvonilo z beden, ale hovor šel do USB sluchátka a hlasitost se nastavovala automaticky a to vše najednou... Takže jsem se vrátil k verzi 2.0.0.72

A kde si jí sehnal ? Popř. nemůže mi to někdo udělat přes vzdálenou plochu ?
Pokus o instalaci Ubuntu (14.04)

i7 4702MQ, GT750M, 8GB RAM (HP Envy 17-j100ec)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re: Skype
« Odpověď #30 kdy: 04 Února 2010, 15:56:41 »
A kde si jí sehnal ? Popř. nemůže mi to někdo udělat přes vzdálenou plochu ?

Google
hledej skype-debian_2.0.0.72-1_i386.deb
například ihned třetí odkaz je
http://www.sumotorrent.com/en/details/3067958/Skyp%20for%20Ubuntu%20skype-debian_2.0.0.72-1_i386.deb.html
a tam tahej, nebo jinde
ulož na plochu
poklepni na to myší

Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6023
Re: Skype
« Odpověď #31 kdy: 04 Února 2010, 16:38:14 »
A kde si jí sehnal ? Popř. nemůže mi to někdo udělat přes vzdálenou plochu ?

Google
hledej skype-debian_2.0.0.72-1_i386.deb
například ihned třetí odkaz je
http://www.sumotorrent.com/en/details/3067958/Skyp%20for%20Ubuntu%20skype-debian_2.0.0.72-1_i386.deb.html
a tam tahej, nebo jinde
ulož na plochu
poklepni na to myší



Jsou i bez registrace.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.