Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Hlučný ntb po startu OS  (Přečteno 1247 krát)

evandar

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Hlučný ntb po startu OS
« kdy: 07 Února 2010, 13:08:39 »
Zdravim,
konečně jsem si našel čas aktualizovat muj notebook na 9.10, avšak vždy po startu (i probuzení) ntb se větráčky rozbehnou jak (skoro) naplno maji a po cca 15sekundach se uklidni na temer neslysitelnou uroven. Jakmile ale naběhne přihlašovací obrazovka, roztočí se opět naplno a neuklidní se tak po dobu 3-4minut. Tohle mi na 9.04 ani ve Win nedělalo. Neví někdo kde může být chybka?

Doplním, že mám zapnutý laptop mode, a frekvenci procesorů na minimu, teplota procesorů i grafické karty je v normálu a jedná se o ntb HP pavilion řady dv6000.
« Poslední změna: 07 Února 2010, 13:21:09 od evandar »

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: Hlučný ntb po startu OS
« Odpověď #1 kdy: 07 Února 2010, 19:09:27 »
Mam tu samou radu a po startu bezi vetrak naplno, logicky procaky dostavaji nejvic zabrat. Kdyz mas pak prihlasovaci obrazovku a zadas udaje, tak dostava zabrat zase grafika a procaky si taky neco vezmou. Nevim jak tobe, ale ja mam na laptopu jeste Win 7, od koupe a tam mi huci vetrak porad. CPUFAN mi ani nenajde zadnej senzor, proste nefunguje a vetrak huci furt. Nastesti je skoro vubec nepouzivam a v Koale mi vetrak huci minimalne. Dokonce i kdyz mi tam slape BOINC..

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.