Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Pidgin - upozornovani pripojeni  (Přečteno 1262 krát)

Benik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Pidgin - upozornovani pripojeni
« kdy: 23 Února 2010, 23:39:06 »
Ahoj, nevím jestli se to tady už řešilo, ale nic podobného jsem nenašel. Mám Pidgin, na který mám připojené ICQ,MSN a Facebook, mám několik skupin uživatelů ( Přátelé, Práce, Spolužáci, Facebook ). A mám taky zaplý plugin Libnotify Popups, který zobrazuje připojení jednotlivých kontaktů. Jenže mě zajímají jenom kontakty které se připojí ve skupině Přátelé a ne ve skupině Facebook, kde se každý co 10 sekund připojuje a odpojuje, je nějaká možnost jak tento plugin ( nebo nějaký obdobný ) nastavit pouze pro určité skupiny. Na google jsem hledal, nic jsem nenašel.

Děkuji

Übermensch

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 498
Re: Pidgin - upozornovani pripojeni
« Odpověď #1 kdy: 01 Března 2010, 21:52:28 »
Taktéž mě to zajímá.
^\-(o)_(o)-/^

hoffmann

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 396
  • Linux user number: 480304
Re: Pidgin - upozornovani pripojeni
« Odpověď #2 kdy: 02 Března 2010, 07:17:15 »
S pripojenim na Facebook mam taky problemy. Jak pises stale se odpojuje. Myslim, ze to nebude Pidginem, ale Facebookem.
Debian Jessie | Kernel 3.16.0-4-amd64 | XFCE 4.10,
- notebook HP630 Intel Pentium Dual Core B960 2,2 GHz | 6 GB DDR3 1333 MHz | Intel HD Graphics | HDD Toshiba 320 GB 5400 RPM S-ATA | DVD+/-RW SuperMulti DL s LightScribe 
- is dead notebook Asus A9RP Celeron M440 1,86 GHz | grafika ATI Radeon Xpress 200m | HD 60 GB | pamet DDR II 1024 MB | DVDRAM GSA-T40N HL-DT-ST | Wi-Fi ASUS

Kedrigern

Re: Pidgin - upozornovani pripojeni
« Odpověď #3 kdy: 02 Března 2010, 10:12:57 »
To není problém ve smyslu chyby. Lidi se na FB přihlásí a zase odhlasí - je to internetová stránka, to je správně.

Problém je, že pokud využíváš FB jako jabber, tak tě to ruší., ale to se musí řešit na straně klienta.

Benik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re: Pidgin - upozornovani pripojeni
« Odpověď #4 kdy: 03 Března 2010, 14:31:58 »
Asi jsme se tak uplne nepochopili  ;D Ja vim, ze toto je v poradku, ze lidi proste porad otviraji a zaviraji FB jak blbi. Me jde o to, jestli existuje zpusob, jak nastavit upozornovani na pripojeni jenom u urcitych skupin ( v mem pripade Pratele ) a u FaceBooku to nechat vyple, at me to nerusi.

Kedrigern

Re: Pidgin - upozornovani pripojeni
« Odpověď #5 kdy: 03 Března 2010, 17:11:31 »
hoffmanův příspěvek mi tak nějak vyzněl... Představil jsem si, jak by si to třeba sám Google na FB ošetřil (jako by to udělal MS)a tím nejspíš zcela zmrzačil Jabber protokol.

ondraL

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 61
Re: Pidgin - upozornovani pripojeni
« Odpověď #6 kdy: 10 Března 2010, 08:20:36 »
Napadlo me jestli by nefungovalo si zalozit pro kontakty z facebooku novy ucet, protoze v nastaveni Ucty > Spravovat lze u kazdeho uctu nastavit jestli se ma upozornovat na nove zpravy. Nevim ovsem, jestli by to fungovalo i na upozornovani pri pripojovani kontaktu... Nezkousel jsem. Jen takovy napad...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.