Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: zvuk 5.1 pri niektorych prehravacoch ano, pri niektorych nie  (Přečteno 853 krát)

kondii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Zdravim,
ak tu uz bol podobny problem ospravedlnujem sa, nenasiel som nic. Mam problem pri prehravani zvuku (zvukovka SB Live! 5.1) pri niektorych aplikaciach. Napriklad v Kaffeine mi zvuk prehrava normalne 5.1, ale pri vlc uz prehrava iba stereo z prednych reproduktorov, to iste pri videach z youtube (taktiez iba stereo a aj to nejak podivne sekane). Totem detto. na druhej strane Amarok prehrava tiez v pohode normalne 5.1.  V nastaveniach vlc som nenasiel nic, co by repraky prinutilo hrat 5.1. Hrabal som sa v tom dva dni, no ocividne nedostatocne, preto prosim o radu. System je Kubuntu 9.10

olin6

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 148
Re: zvuk 5.1 pri niektorych prehravacoch ano, pri niektorych nie
« Odpověď #1 kdy: 10 Března 2010, 14:18:55 »
Zdravím,
zkuste se podívat na Ubuntu Wiki.

kondii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re: zvuk 5.1 pri niektorych prehravacoch ano, pri niektorych nie
« Odpověď #2 kdy: 10 Března 2010, 22:28:02 »
Zdravim, vdaka za radu, no nepomohlo. Po nastaveni podla wiki mi vlc uplne prestal prehravat zvuk, youtube stale prehraval len 2 kanaly a a este horsie ako predtym. V kmixe som nastavil zvuk, presne ako to bolo predtym, no bolo to este horsie. Tie parametre som naspat zakomentoval, vsetko je v stave ako to bolo predtym. Cize zvuk na niektorych aplikaciach je stale iba stereo.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.