Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Urban Terror - nejde obraz, prosím poradte  (Přečteno 3030 krát)

Spartakus

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
Urban Terror - nejde obraz, prosím poradte
« kdy: 21 Prosince 2008, 23:13:52 »
dobrý večer pánové.

vec se má takhle, stáhnul jsem, nainstaloval Urban Terror podle návodu na wiki ... ale když hru spustím tak mi naběhne černá obrazovka a moonitor mi na ni napíše "mimi dosah" (takový ten druh nápisu jako když vám píše, že se odpojil kabel) a nic, jede jenom zvuk.

skoušel jsem podle návodu spuštět tu první, i tu 64bitovou verzi a nejde nic

stalo se mi to i u více her, ale tuhle bych si opravdu rád zahrát, prosím poraďte ...............
... 1PC- proc. 3600, 2GB Ram DDR2 - Windows XP Profesional
... 2PC- proc. 1800, 512M Ram DDR1 - Ubuntu 7.04

backman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 214
Re: Urban Terror - nejde obraz, prosím poradte
« Odpověď #1 kdy: 22 Prosince 2008, 23:32:48 »
mno kedze sa mi nechce hladat citac myslienok tak by si mohol vypisat aku mas grafiku, aky mas monitor a xorg.conf
Popripade by neuskodilo precitat si http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,25749.msg192075.html#msg192075
Nič neni lahšie ako matematika

qUAKER

  • Host
Re: Urban Terror - nejde obraz, prosím poradte
« Odpověď #2 kdy: 23 Prosince 2008, 09:49:20 »
dobrý večer pánové.

vec se má takhle, stáhnul jsem, nainstaloval Urban Terror podle návodu na wiki ... ale když hru spustím tak mi naběhne černá obrazovka a moonitor mi na ni napíše "mimi dosah" (takový ten druh nápisu jako když vám píše, že se odpojil kabel) a nic, jede jenom zvuk.

skoušel jsem podle návodu spuštět tu první, i tu 64bitovou verzi a nejde nic

stalo se mi to i u více her, ale tuhle bych si opravdu rád zahrát, prosím poraďte ...............


až uslyšíš, že jsi v menu, stiskni "Alt+Enter" což tě přepne do okna, nastav si správný rozlišení, a stejnou zkratkou se přepni do fullscreen.

ZahyM

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: Urban Terror - nejde obraz, prosím poradte
« Odpověď #3 kdy: 10 Března 2010, 23:14:40 »
Zdravím,

doufám, že nebude vadit, když zkusím trochu oživit toto téma...

Nainstalovat jsem si Urban Terror (zdroj PlayDeb: balík urbanterror) a narazil jsem na dva problémy.

1. Nezobrazují se mi automaticky internetové servery. "No server list from master server", takže je musím přidávat ručně. (zkoušel jsem bez úspěchu i změnit v souboru q3config.cfg řádek na seta cl_master "master.quake3arena.com" dle návodu co jsem vyhledal) Např. v ET mi to funguje, jak má.

2. Nepřišel jsem na to, jak spustit konzoly ve hře. (klávesa "~" ji nezobrazí)

Prosím, pokud s tím má někdo zkušenost, tak poraďte. Díky
« Poslední změna: 10 Března 2010, 23:18:14 od ZahyM »
PC: AMD Athlon 64 X2 6000+, 4096MB RAM, ATI Radeon HD4850 512MB, Gigabyte GA-MA790X-DS4
OS: Ubuntu 9.10 (64bit), GNOME 2.28.1

q66

Re: Urban Terror - nejde obraz, prosím poradte
« Odpověď #4 kdy: 11 Března 2010, 22:26:31 »
Zdravím,

doufám, že nebude vadit, když zkusím trochu oživit toto téma...

Nainstalovat jsem si Urban Terror (zdroj PlayDeb: balík urbanterror) a narazil jsem na dva problémy.

1. Nezobrazují se mi automaticky internetové servery. "No server list from master server", takže je musím přidávat ručně. (zkoušel jsem bez úspěchu i změnit v souboru q3config.cfg řádek na seta cl_master "master.quake3arena.com" dle návodu co jsem vyhledal) Např. v ET mi to funguje, jak má.

2. Nepřišel jsem na to, jak spustit konzoly ve hře. (klávesa "~" ji nezobrazí)

Prosím, pokud s tím má někdo zkušenost, tak poraďte. Díky

pro tu konzoli a pár dalších znaků je třeba přepnout na USA klávesnici.
sw engineer @ samsung research UK, efl developer
octaforge developer (https://octaforge.org)
freebsd user

ZahyM

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: Urban Terror - nejde obraz, prosím poradte
« Odpověď #5 kdy: 13 Března 2010, 11:56:11 »
Díky, tu USA klávesnici jsem prve zkoušel, ale nenapadlo mě, že mi to bude fungovat jen přes Shift+`...
PC: AMD Athlon 64 X2 6000+, 4096MB RAM, ATI Radeon HD4850 512MB, Gigabyte GA-MA790X-DS4
OS: Ubuntu 9.10 (64bit), GNOME 2.28.1

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.