Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Pidgin minimalizace do tray  (Přečteno 1223 krát)

walken

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Pidgin minimalizace do tray
« kdy: 23 Března 2010, 01:07:13 »
Ahoj, pouzivam Ubuntu 9.10 a hned od zacatku jsem si nainstaloval Pidgin misto defaultniho kecalka. Vcera zacal ale blbnout. Normalne fungoval tak, ze se spoustel sam po startu Ubuntu (musel sem to nastavit v Sytem>Volny>Aplikace po spusteni). Kdyz jsem otevrel okno kontaktu a potom ho zase zavrel pomoci krizku v pravem hornim rohu, tak se minimalizoval do listy pod ikonku obalky, kde je i Evolution...ale byl porad spustenej a ja byl stale online. Kdyz jsem klikuknul na obalku v liste a pak vybral Pidgin tak se zase okno kontaktu okamzite objevilo. Jenze ted kdyz ho zavru tak se vypne uplne a ja jsem offline. Po kliknuti na obalku a vybrani Pidginu se znova spusti a znovu me prihlasi. Nikde jsem nic nenastavoval ani jsem tesne pred tim neaktualizoval system. Jde to zase vratit do normalniho stavu? Diky.

Šuohob

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2171
Re: Pidgin minimalizace do tray
« Odpověď #1 kdy: 24 Března 2010, 12:07:36 »
Pidgin->Nastroje->Nastaveni karta Rozhrani, ikona v panelu vyber zobrazovat vzdy
Tak dlouho se vrzá s Acerem, až se displej utrhne.

walken

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Re: Pidgin minimalizace do tray
« Odpověď #2 kdy: 24 Března 2010, 13:48:09 »
To se mi ale objevi vedle ikony zvuku ty ikona od Pidgina, to prave nechci...ted mam nastaveno aby se tan ukazal jen kdyz mi prijde zprava. Jak sem psal, potrebuju aby se Pidgin pri klinuti na krizek v pravem horni rohu nevypinal, ale jen minimalizoval do nabidky pod ikonou obalky kde je i Evolution....driv to tak fungovalo.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.