Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Servery Asus zkušenosti  (Přečteno 662 krát)

rozkosnictvi

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 5
    • Můj obchůdek
Servery Asus zkušenosti
« kdy: 13 Dubna 2010, 09:42:26 »
Ahoj,
řeším obnovu serverů v jedné firmě a prozatím nabídky které jsem dostal od velkých firem na které jsem zvyklý (HP, Dell, IBM) jsou i 5x vyšší než jsou standardní ceny za "neznačkové" (obyčejně beru 1 takovou cenu za podepsané disky atd.. a hlavně záruku jako optimální), je tedy na snadě že si zákazník nepřeje sponzorovat takovou lichvu. Takže pátrám dál.
Každopádně k otázce, narazil jsem na servery od Asusu, konkrétně by nejvíc specifikaci zákazníka odpovídal RS520-E6/RS8 a RS720-E6/RS12. Bohužel jsem nikde "prozatím" nenarazil na jakoukoli zmínku, z praktických zkušeností a ani o tom jak funguje záruka a případný servis.
Pokud máte někdo nějaké info nebo jste o něčem čelt, tak by mi to moc pomohlo. Předem moc děkuju.

rozkosnictvi

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 5
    • Můj obchůdek
Re: Servery Asus zkušenosti
« Odpověď #1 kdy: 13 Dubna 2010, 13:21:17 »
Díky, před chvilkou dorazila od HP nová nabídka a je zvláštní že najednou to jde a cena se může lišit i 50K na kusu. Nakonec to bude HP PL DL180G6 E5504 + paměti a disky.
Není to úplně dokonalý řešení, ale specifikaci zákazníka to vyhovuje a mně to vyhovuje, že nebudu mít na správu každý server jiný, teda jiného výrobce.
Každopádně by mně nějaká praktická zkušenost s Asusem zajímala.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.