Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Virtuální plochy - Lucid Lynx  (Přečteno 1920 krát)

Tomass

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 159
Virtuální plochy - Lucid Lynx
« kdy: 22 Dubna 2010, 20:13:34 »
Zdravím, tak jsem otestoval, tedy pouze liveCD předprodukčního vzorku nového Ubuntu. Vypadá to dobře, vsechno mi jede, vzhled nehodnotím, mám pár svých oblíbených motivů, přemístění tlačítek ovládání okna se mi jeví jako krok správným směrem. Ale ted k věci, byl jsem zvyklý, že Ubuntu mělo v gNome v základu vždy 2 plochy, ale tady je jen jedna, jak to? Jde si někde navolit počet ploch i při vypnutém Compizu? Jestli ano, tak kde? Při testování LiveCD jsem to nikde nenašel  ???.
Až bude Lucid na disku, tak samozřejmě budu mít Compis v provozu, takže si navolím více ploch. Mě jen zaskočilo, že v základu už je jen jedna plocha  :(
Moc změn do vydání finální verze neočekávám, takže  předpoklám, že s tímto se asi už hýbat nebude.

Satannas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 262
Re: Virtuální plochy - Lucid Lynx
« Odpověď #1 kdy: 22 Dubna 2010, 21:04:57 »
Pravým klikni na ten přepínač ploch - předvolby. Pokud nemáš v liště ten přepínč ploch, tak pravým na lištu - přidat na panel - přepínač pracovních ploch.

Tomass

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 159
Re: Virtuální plochy - Lucid Lynx
« Odpověď #2 kdy: 22 Dubna 2010, 23:15:22 »
Pravým klikni na ten přepínač ploch - předvolby. Pokud nemáš v liště ten přepínč ploch, tak pravým na lištu - přidat na panel - přepínač pracovních ploch.

Diky, uz to jede.

Neni nad to byt zase o neco chytrejsi  ;) :D

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.