Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Jak dlouho fungujete na Ubuntu bez reinstalace?  (Přečteno 8398 krát)

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Re: Jak dlouho fungujete na Ubuntu bez reinstalace?
« Odpověď #50 kdy: 10 Května 2011, 18:11:44 »
Kód: [Vybrat]
-rw------- 1 root root 236751  8. pro  2009 syslogTakže Debian je se mnou už 518 dní, tedy nějakých 17 měsíců a kousek. :)
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

Kedrigern

Re: Jak dlouho fungujete na Ubuntu bez reinstalace?
« Odpověď #51 kdy: 10 Května 2011, 18:25:00 »
Na jednom noťasu mám U9.10, čili 2.5 roku.

Jinak ale preferuji čisté instalace.

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re: Jak dlouho fungujete na Ubuntu bez reinstalace?
« Odpověď #52 kdy: 10 Května 2011, 18:33:35 »
Já nakonec ten poslední megaupgrade nedělal, nebylo místo na disku :) Ale tu původní instalaci z roku 2007 upgradenutou na Ubuntu 9.04 ještě mám funkční, i když už jedu na Maverickovi.
« Poslední změna: 10 Května 2011, 18:36:14 od GdH »

Enigma

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 137
Re: Jak dlouho fungujete na Ubuntu bez reinstalace?
« Odpověď #53 kdy: 10 Května 2011, 22:25:05 »
Na (K)Ubuntu jsem jel vždy něco přes 1/2 roku, další verze jsem instaloval radši načisto. Po té, co jsem přešel na Debian testing, tak to bude určitě 2 roky nebo i více.

Kedrigern

Re: Jak dlouho fungujete na Ubuntu bez reinstalace?
« Odpověď #54 kdy: 10 Května 2011, 22:50:42 »
BTW: Na tom jak dlouho se jede bez reinstallu, ale moc na Linuxu nezáleží. Jelikož si kdykoliv můžu stáhnout nový plnohodnotný systém.

Smutné je, že Windows mají tendenci zanést registry smetím a tím degradovat výkon. Při tom ve většině případů uživatel po koupi nedostane ani instlační medium.

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re: Jak dlouho fungujete na Ubuntu bez reinstalace?
« Odpověď #55 kdy: 10 Května 2011, 23:09:02 »
BTW: Na tom jak dlouho se jede bez reinstallu, ale moc na Linuxu nezáleží. Jelikož si kdykoliv můžu stáhnout nový plnohodnotný systém.

Smutné je, že Windows mají tendenci zanést registry smetím a tím degradovat výkon. Při tom ve většině případů uživatel po koupi nedostane ani instlační medium.

Nechci nic obhajovat, ale uživatel si ho má udělat. No a kdo je blb, tak je blb a má smůlu. A když nic jiného, tak se zeptám...
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Jak dlouho fungujete na Ubuntu bez reinstalace?
« Odpověď #56 kdy: 10 Května 2011, 23:35:34 »
BTW: Na tom jak dlouho se jede bez reinstallu, ale moc na Linuxu nezáleží. Jelikož si kdykoliv můžu stáhnout nový plnohodnotný systém.

Smutné je, že Windows mají tendenci zanést registry smetím a tím degradovat výkon. Při tom ve většině případů uživatel po koupi nedostane ani instlační medium.

Nechci nic obhajovat, ale uživatel si ho má udělat. No a kdo je blb, tak je blb a má smůlu. A když nic jiného, tak se zeptám...
Ja som tú haraburdu z disku vymazal...židne zálohy...a to je prave to, že Linux(ubuntu, nehovorím o rolling update) by aj dlhšie vydržal ale pokušenie vo forme nového SW je také velké...
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.