Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Problém s WoW v 10.04  (Přečteno 1042 krát)

Syncope

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 253
Problém s WoW v 10.04
« kdy: 31 Května 2010, 15:20:53 »
Dobrý den, nikdy jsem s touto hrou v ubuntu neměl problém. Ovšem po instalaci 10.04 se všechno nějak zkazilo. Při hraní se občas (třeba co 5-10 minut) zasekne počítač, občas po stlačení Alt+tab se vše opět rozjede, občas dokonce obrazovka zšedne a já můžu slyšet zvuky ve hře - tj. vše běží. Nechápu jestli to může být způsobeno nějakými ovladači (Nvidia) v 10.04, či tím že jsem hru navýšil o pár patchů. Ve wine by chyba být neměla, naschvál jsem nainstalovat verzi 1.1.24 ve které mi hra předtím šla. Podivné je také to, že když jsem to zkusil spustit ve W7, taky hra takto sekala systém (grafikou by to být nemělo, zkoušel jsem rovněž GTA4 a vše ok).  Tak jen kdyby měl někdo nějaký nápad nebo tušení, ozvěte se

Martin Franc

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 32
Re: Problém s WoW v 10.04
« Odpověď #1 kdy: 31 Května 2010, 16:43:41 »
Nainstaluj a opatchuj to na Windows a pak jen přetáhni do Ubuntu. Tento postup mě vždy fungoval výborně.
Archlinux -- rychlost bootu 9 sekund ;)

Syncope

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 253
Re: Problém s WoW v 10.04
« Odpověď #2 kdy: 31 Května 2010, 18:35:11 »
Je to instalované na Windows, respektive naposled jsem tam doinstalovával datadisk Wotlk. A když jsem to pak patchoval v ubuntu nic se nedělo. Až teď. Navíc už jsem si zvykl pokaždé při přeinstalaci pc jen překopírovat hru na externí HDD a pak zpět do PC, samotná hra už zabírá asi 16 GB a nemám možnost všechny datadisky a patche znovu instalovat. Proto bych rád našel jádro problému.

Martin Franc

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 32
Re: Problém s WoW v 10.04
« Odpověď #3 kdy: 31 Května 2010, 18:43:48 »
Pokud se hra seká i ve Windows 7, tak bych hledal chybu asi ve hře samotné... Zkuste smazat konfigurační soubory WOW, třeba to pomůže.
Archlinux -- rychlost bootu 9 sekund ;)

Syncope

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 253
Re: Problém s WoW v 10.04
« Odpověď #4 kdy: 31 Května 2010, 20:33:38 »
Zkusím. Právě že se bojím do souborů nějak víc zasahovat aby se to celé nepoto. Ale taky už nevidím problém nikde jinde

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.