Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vypnutí SKYPE při startu systému  (Přečteno 2752 krát)

{V} P $ y c h o {V}

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 72
Vypnutí SKYPE při startu systému
« kdy: 04 Června 2010, 09:54:31 »
Ahoj lidi, mám takový malý problém, v Ubuntu Tweak jsem si zapnul funkci, aby se mi pri vypnutí systému uložily všechny aplikace, pak když jsem tu funkci vypnul, tak se mi neustále zapíná při startu systému SKYPE a před zapnutím té funkce mi to nedělalo... Když se kouknu do aplikacích spuštěných po přihlášení, tak tam nikde SKYPE nevidím a v nastavení SKYPE jsem nic nenašel, že by se to zapínalo automaticky.
SKYPE mám nainstalovaný z offic. repozitáře.
Předem díky za vaše rady :)

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: Vypnutí SKYPE při startu systému
« Odpověď #1 kdy: 04 Června 2010, 10:01:40 »
Niesom teraz  pri ubuntu ale v domovskom adresari v skrytych suboroch by si mal mat niekde subor tusim session alebo nieco take, ak ho zmazes tak vynulujes ulozene sedenia. Malo by to byt tusim v ./gnome2 a subor session.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

{V} P $ y c h o {V}

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 72
Re: Vypnutí SKYPE při startu systému
« Odpověď #2 kdy: 04 Června 2010, 16:31:24 »
Niesom teraz  pri ubuntu ale v domovskom adresari v skrytych suboroch by si mal mat niekde subor tusim session alebo nieco take, ak ho zmazes tak vynulujes ulozene sedenia. Malo by to byt tusim v ./gnome2 a subor session.

Nic takového jsem tam nenašel, jen tyto složky a soubory:
Kód: [Vybrat]
Složky:
---------------------
accels
file-roller
gedit
gnome-dictionary
keyrings
nautilus-scripts
panel2.d
---------------------
Soubory:
---------------------
backgrounds.xml
yelp
---------------------

qaculda

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re: Vypnutí SKYPE při startu systému
« Odpověď #3 kdy: 04 Června 2010, 17:36:48 »
Nejde to odstranit ani přes Systém->Předvolby->Aplikace spouštěné při přihlášení?
Myšlenková neschopnost odsuzuje některé k tomu, aby nenáviděli bez jakékoli přesnosti.

Louis-Ferdinand Céline

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: Vypnutí SKYPE při startu systému
« Odpověď #4 kdy: 04 Června 2010, 18:40:06 »
Tam kde pisal qaculda sa prepni do karty options vypni vsetky aplikacie hlavne tie skryte(skype, pidgin a pod.) a stlac remember currently running application. Tym nastavis system aby ti nic nespustal a potom si mozes nastavovat podla seba co chces spustit po starte.

Ten subor som tam nenasiel ani ja. Nevie niekto kde je novy konfiguracny subor pre ukladanie session?
« Poslední změna: 04 Června 2010, 18:42:12 od TIBOR »
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.