Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Účet na Gmailu  (Přečteno 17357 krát)

Luban

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1638
Účet na Gmailu
« Odpověď #50 kdy: 06 Dubna 2007, 10:30:49 »
Občas se mi stane, že do spamu spadne nějaký mailik, který spam není. Ale vypozoroval jsem, že jde většinou o přeposlané maily z centrum.cz (po změně mailu tam mám nastaveno přeposílání na gmail, s tím to nastavením se rapidně zvýšil počet spamů ve schránce na gmailu).

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Účet na Gmailu
« Odpověď #51 kdy: 06 Dubna 2007, 11:23:40 »
Taky se mi to párkrát stalo - ale sotva mpho gmail obviňovat z toho, že nepoznal, že nabídku od této firmy si přečíst chci a nechal jsem si ji zasílat schválně :).

Michal Breškovec

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1185
  • skill :: aggressive-llama
    • MojeID
Účet na Gmailu
« Odpověď #52 kdy: 06 Dubna 2007, 11:47:00 »
Moc spamu mi na gmail nechodí. Taky se tím účtem neregistrují všude možně, na to mám jiné maily na seznamu, atd. ale spíš bojuji s tím, že se mi vracejí moje emaily jako spam.
Kubuntu forever :-)

Petr Tomeš

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1582
    • http://www.phil.muni.cz/~ptomes/
Účet na Gmailu
« Odpověď #53 kdy: 09 Dubna 2007, 11:46:18 »
Používám Gmail od srpna 2004 a měl jsem snad jen jeden vyžádaný e-mail označen jako spam a to měl ještě špatně vyplněný předmět a formát obsahu, že se ani nedivím, že to bylo jako spam identifikováno. Vzhledem k tomu, že mi a tu dobu tou schránkou prošlo na 100 tisíc spamů (cca 3 000 měísčně) to pokládám za mimořádně dobrý výsledek. Nerozpoznaný spam mezi vyžádanou poštou se pak objevuje v únosné míře několika procent. Lepší takto nastavený filtr, než větší počet vyžádaných e-mailů ozačneých jako spam.

Pokud jde o doručování e-mailů, v drtivé většině případů je to záležitost jedné či dvou vteřin, od různých služeb pro zaslání zapomenutého hesla přes e-maily uživatelů Gmailu i jiných služeb. Zřídkakdy jsem čekal na nějaký e-mail z přílohou z Centra třeba čtvrt hodiny.

Luban

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1638
Účet na Gmailu
« Odpověď #54 kdy: 12 Dubna 2007, 20:33:54 »
Dost často se mi teď stává, že na mě vyskočí hláška

"Jejda ... systém nedokázal provést vaši operaci (chybový kód 766).
Zkuste to prosím za pár sekund."

A takhle několikrát dokola. Nesetkal jste se někdo s tímtaké? Na gmail přistupuji ve FF 2.0.0.3.

nojvirt

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 286
Účet na Gmailu
« Odpověď #55 kdy: 13 Dubna 2007, 09:14:16 »
jo, obcas stava - Opera 9.10
gmail je stale "BETA"...
Ubuntu od 5.04...

"My howercraft is full of eels!!"

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.