Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: AWN manager  (Přečteno 876 krát)

Roddney

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 362
AWN manager
« kdy: 25 Září 2010, 23:39:05 »
Zdravím,
používám místo dolního panelu AWN manager, ale mám s ním takový problém. Když chci vytvořit launcher (spouštěč), tak ho vytvořím a funguje. Jenže jakmile chci přizpůsobit ikonu a vytvořím launcher druhého programu, tak ta ikonka skočí zároveň i na ten první launcher, takže to vypadá, že mám dva spouštěče třeba Opery nebo Openoffice. Zkoušel jsem ty ikonky dávat i pomocí nastavení dokování, tam sice se ikonky zobrazí správně, ale jakmile otevřu program, tak zmizí a je tam místo ikony "prázdné okénko". Neví někdo jak to nastavit, aby se správné ikonky programů udržely?
Díky

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: AWN manager
« Odpověď #1 kdy: 25 Září 2010, 23:43:13 »
Vyzkúšaj cairo-dock.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Roddney

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 362
Re: AWN manager
« Odpověď #2 kdy: 26 Září 2010, 13:54:04 »
Cairo Dock je sice zajimavá alternativa, ale... chci aby se spouštěl dock bez Opengel a spouští to právě ten openglovskej. Další věc co nechápu, proč při každém spuštění počítače se zobrazí nastavení docku a chce uložit nové nastavení. Je pravda, že používám Ubuntu 10.10, ale spíše bych to viděl na chybu programu Cairo Dock.

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re: AWN manager
« Odpověď #3 kdy: 26 Září 2010, 15:24:00 »
Cairo Dock je sice zajimavá alternativa, ale... chci aby se spouštěl dock bez Opengel a spouští to právě ten openglovskej. Další věc co nechápu, proč při každém spuštění počítače se zobrazí nastavení docku a chce uložit nové nastavení. Je pravda, že používám Ubuntu 10.10, ale spíše bych to viděl na chybu programu Cairo Dock.

Pokud chceš spustit Cairo-Dock bez OGL, použij přepínač -c. S tím problémem po přihlášení nevím, ale zkus vyhodit Cairo-Dock z Aplikací spouštěných po přihlášení a spusť ho po restartu ručně z terminálu, jestli to udělá po restartu a případně k tomu něco napíše.

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: AWN manager
« Odpověď #4 kdy: 26 Září 2010, 23:10:12 »
Možno to má niečo dočinenie s tým Ubuntu v beta verzii...:D
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.