Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Dotazník k seminárce: Mlžná komora  (Přečteno 3344 krát)

Tomáš Pikálek

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1859
    • Tomáš Pikálek
Dotazník k seminárce: Mlžná komora
« kdy: 16 Října 2010, 18:02:22 »
Zdravím všechny!

Jsem ve čtvrtém ročníku gymnázia a to pro mě na naší škole (vzhledem k výběru předmětů, samozřejmě) mimo jiné znamená, že musím vypracovat seminární práci z fyziky. Jako téma jsem si vybral mlžnou komoru, zejména pak její stavbu v domácích podmínkách.

Mimo jiné bych také rád v části práce zmínit, jaké je povědomí o mlžné komoře, zda ji lidi znají, zda se s ní setkávají, chápou její princip apod. Z toho důvodu jsem vytvořil jednoduchý dotazník. Pokud sesbírám dostatek dat, jeho výsledky poté budu ve své práci interpretovat.

Pokud máte chvíli čas, byl bych moc rád, kdybyste mi s prací pomohli vyplněním tohoto dotazníku.

> DOTAZNÍK <

Moc děkuji všem, kteří se zapojí, případně pošlou odkaz někomu dalšímu, kdo se zapojí.

P.S. Doufám, že tímto neporušuji místní pravidla, že píšu úplně mimo téma (proto píšu do Obecné diskuse). Pokud ano, klidně mi to zamkněte. Jinak si to zamknu sám, až dotazník skončí...

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Dotazník k seminárce: Mlžná komora
« Odpověď #1 kdy: 16 Října 2010, 18:29:31 »
Vyplnil bych ti to tam, ale asi bych tam jako exstudent FJFI zaváděl dosti podivnou statistickou chybu :)

Tomáš Pikálek

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1859
    • Tomáš Pikálek
Re: Dotazník k seminárce: Mlžná komora
« Odpověď #2 kdy: 16 Října 2010, 18:39:58 »
Náhodou, zatím většina (z asi 200 lidí) o mlžné komoře slyšela, čtvrtina ji viděla a třetina ví, jak funguje :D Asi vybírám samé ne moc dobré vzorky, jinak si to neumím vysvětlit. Bohužel mě ale nenapadá žádný jiný rozumný způsob, jak ten odkaz rozšířit, aby ho vyplnilo víc lidí. Za jakýkoliv nápad budu moc rád...

arrange

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4031
  • "jdu s hlavou vztyčenou..."
Re: Dotazník k seminárce: Mlžná komora
« Odpověď #3 kdy: 16 Října 2010, 18:59:10 »
Bohužel mě ale nenapadá žádný jiný rozumný způsob, jak ten odkaz rozšířit, aby ho vyplnilo víc lidí.
No ono je dost depresivní na všechny otázky odpovídat Ne ("Slyšeli jste už někdy o mlžné komoře?") nebo Nevím...  ;D
http://www.openstreetmap.org - mapy celého světa "wiki style"

Tomáš Pikálek

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1859
    • Tomáš Pikálek
Re: Dotazník k seminárce: Mlžná komora
« Odpověď #4 kdy: 16 Října 2010, 19:13:12 »
Jo, to chápu, podobně jsem si připadal, když jsem vyplňoval některým spolužákům dotazníky do společenských věd :D
Nicméně i ty odpovědi typu ne nebo nevím jsou pro nějakou statistiku potřeba...

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re: Dotazník k seminárce: Mlžná komora
« Odpověď #5 kdy: 16 Října 2010, 19:20:24 »
To máš tak: nějak si ne a nemohu vzpomenout, jestli jsem o něčem takovém do dnešního dne vůbec někdy slyšel - možná jo, ale bude to už hódně, hódně dávno. Ale po letmém shlédnutí wiki je mi už naprosto jasné, jak to funguje a skoro bych řekl, že je to naprosto přirozená součást každého slušného budoáru alespoň trochu osvíceného muže. A už jsem si i cvičně zaemitoval trochu nabitých částic nad šálkem horké kávy. Tak nevím, jestli by ti to těmi výsledky příliš nezamíchalo :-)

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Dotazník k seminárce: Mlžná komora
« Odpověď #6 kdy: 17 Října 2010, 09:01:22 »
což o to, na wiki to lze v celku pochopit... ale taky jak arrange jsem odpovídal "Ne" nebo "Nevím". ale v nějaké poznámce jsem vysvětlil svůj postoj k fyzice tak doufám, že si Tomáš neřekne "kterej idiot to mohl takto vyplnit" až to uvidí :D
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

Dragonn

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 86
Re: Dotazník k seminárce: Mlžná komora
« Odpověď #7 kdy: 17 Října 2010, 14:54:22 »
Ač mam k fyzice celkem kladný postoj, tak protože jsem jí měl na střední jenom v prváku a o ničem takovém jsem nikdy neslyšel, tak všechny moje odpovědi byli taktéž "ne" nebo "nevím" :-D ... ale až to postavíš, tak bych se na to rád někdy kouknul z blízka ;-)
Pokud něco alespoň trochu funguje, je lepší se v tom nešťourat.
Ntb: MSI EX300X, Core 2 duo 2GHz, 4GB RAM, ATI HD3450 256MB, Ubuntu 9.10

MacHala

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1104
  • Big Bro iz watching joo!
    • ZlejT
Re: Dotazník k seminárce: Mlžná komora
« Odpověď #8 kdy: 17 Října 2010, 17:01:40 »
Bohužel mě ale nenapadá žádný jiný rozumný způsob, jak ten odkaz rozšířit, aby ho vyplnilo víc lidí. Za jakýkoliv nápad budu moc rád...
statistiky jsou tu od toho aby se falsovaly  ;D
Prislusnik ligy, za kreativni pouzivani interpunkcnich znamenek, carek, predevsim.
=======================================
Tweetuju jako http://twitter.com/zl8

Drtikol

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 27
Re: Dotazník k seminárce: Mlžná komora
« Odpověď #9 kdy: 17 Října 2010, 22:16:24 »
Vyplnil bych ti to tam, ale asi bych tam jako exstudent FJFI zaváděl dosti podivnou statistickou chybu :)
Narozdíl od Vojty jsem ti to jako student FJFI vyplnil :D ale setkal sem se s mlžnou komorou už na Gymplu, takže to zas taková statistická chyba nebude :)

karlitos

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1057
  • Bioinformatics - solutions in-silico
    • homepage
Re: Dotazník k seminárce: Mlžná komora
« Odpověď #10 kdy: 18 Října 2010, 09:13:39 »
Mlzna komora ? To znam kdyz sem tuhle  pripalil topinky  ;D - gorily v mlze hadr
Lenovo ThinkCentre A61 912073G
Athlon X2 5000+ 4GB RAM Nvidia Geforce 9500GT
Linux Mint 9 Isadora , Win7 64Bit

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Re: Dotazník k seminárce: Mlžná komora
« Odpověď #11 kdy: 20 Října 2010, 13:05:12 »
Tak jsem taky vyplnil všechny ty dotazy. :)  Kdy budou výsledky?
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

MartenP

  • Host
Re: Dotazník k seminárce: Mlžná komora
« Odpověď #12 kdy: 20 Října 2010, 16:17:45 »
Vyplnil jsem. Celkem by mě pak zajímaly nějaké souhrnné statistické údaje.

l_o_g

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re: Dotazník k seminárce: Mlžná komora
« Odpověď #13 kdy: 22 Října 2010, 12:05:31 »
Ahoj, pak sem prosím dej výsledky. Rád bych se podíval, jak si na tom stojí v porovnání s ostatníma.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.