Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Pojďme pomoct zlepšovat Unity  (Přečteno 38766 krát)

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #100 kdy: 08 Března 2011, 17:10:51 »
Já se starám o 12 počítačů s ubuntu a co se mi na novém připravovaném Unity líbí je právě to že se nedá s ničím hnout  ;D
Ani si neumíte představit jakou mám hrůzu z toho že si zase někdo smaže lištu nebo si jí posune někam jinam. Ono vysvětlovat po telefonu jak si přidat lištu a všechny aplety do ní je hodinová záležitost.
Takže za mě jen tak dál a doufám že to udělají pěkně na pevno a maximalně měnící někde hluboko v nastavení.

To je takový problém si tu stanici zamrazit aby se všechny změny po restartu vrátily? Případně si aspon udělat zálohu funkčního stavu a během 5 minut dát systém do pořádku?
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #101 kdy: 08 Března 2011, 17:31:41 »
Jo to už jsem zkoušel ale při obnově se občas stávalo že to fungovalo opačně jako že se nezobrazily lišty vůbec a záloha celého systému nebo nastavení je krásná věc ale vysvětluj to třeba mým rodičům kteří dodnes neví jaký je rozdíl mezi dvojklikem a nebo rozdíl mezi levým a pravým tlačítkem myši což také oceňuji v UNITY že je jedno jakým tlačítkem klikáte nahoře na stavové ikonky.
Pokud se bude možno někde nastavovat pracovní prostředí tak doufám že to bude schované někde v nastavení Compizu a nebude to tak jednoduché jako je tomu teď.
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #102 kdy: 08 Března 2011, 20:57:12 »
No tak, co se týče ikonek a panelů, ty se dají uzamčít pomocí gconf-editor -> apps/panel/global/->zatrhnout locked_down a je to v suchu ;).
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

Kedrigern

Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #103 kdy: 08 Března 2011, 21:58:38 »
No tak, co se týče ikonek a panelů, ty se dají uzamčít pomocí gconf-editor -> apps/panel/global/->zatrhnout locked_down a je to v suchu ;).
Není, náhodně mizí aplety. Je to starý známý bug. Asi nejhorší věc na gnome. Uživatelé a nejméně alespoń já takové věci neodpouštějí.

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #104 kdy: 08 Března 2011, 22:00:14 »
Jo to už jsem zkoušel ale při obnově se občas stávalo že to fungovalo opačně jako že se nezobrazily lišty vůbec a záloha celého systému nebo nastavení je krásná věc ale vysvětluj to třeba mým rodičům kteří dodnes neví jaký je rozdíl mezi dvojklikem a nebo rozdíl mezi levým a pravým tlačítkem myši což také oceňuji v UNITY že je jedno jakým tlačítkem klikáte nahoře na stavové ikonky.
Pokud se bude možno někde nastavovat pracovní prostředí tak doufám že to bude schované někde v nastavení Compizu a nebude to tak jednoduché jako je tomu teď.

Rodičům to přece uděláš ty...jak je popisuješ si ten linux taky sami nenainstalovali ;)

Případně jim vyhodíš z nabídky onu "zlou" nastavovací položku.
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #105 kdy: 08 Března 2011, 23:36:07 »
No tak, co se týče ikonek a panelů, ty se dají uzamčít pomocí gconf-editor -> apps/panel/global/->zatrhnout locked_down a je to v suchu ;).
Není, náhodně mizí aplety. Je to starý známý bug. Asi nejhorší věc na gnome. Uživatelé a nejméně alespoń já takové věci neodpouštějí.

To se mi taky stávalo, ale přisuzoval jsem to několikerému povýšení verze distribuce..Teď mám čistou instalaci, tak zatím drží místo, časem uvidím. Vesměs se ztráceli aplety které jsem sám doinstaloval, nebo se různě náhodně přeskupovali.
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

jenda93

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
  • software engineer
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #106 kdy: 10 Března 2011, 13:50:56 »
Někde sem četl, že Vojtěch Trefný bude mít na nějaké větší akci přednášku nazvanou Unity jako alternativní cesta.
Hlavním úkolem vývojářů je chválit nový software

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #107 kdy: 10 Března 2011, 14:06:16 »
Na GNOME 3 Launch Party -- http://blog.ubuntu.cz/clanek/gnome-3-launch-party (míněno jako alternativa ke Gnome Shell, o kterém ta akce bude především).

Kromě toho budu o Unity mluvit i na letošním LinuxExpu.

jenda93

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
  • software engineer
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #108 kdy: 10 Března 2011, 21:16:19 »
Budou-li možné dotazy, připrav si odpověď na otázku ohledně IMHO trochu ukvapeného sjednocení Ubuntu-desktop a Ubuntu-notebook do jedné distribuce. 
Hlavním úkolem vývojářů je chválit nový software

stedan

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #109 kdy: 17 Března 2011, 16:43:09 »
Zřejmě dnes by měla vyjít další vývojová verze Unity 3.6.6, která sčítá nějakých 65 oprav a vylepšení. Myslím, že Mark vsadil na správného koně, když zvolil Unity pro další vývoj Ubuntu. Je to menší zlo než Gnome Shell, které podle mě bude běh na dlouhou trať. Na Unity jsem si celkem rychle zvykl a už teď bych si bez něho nedokázal Ubuntu představit.
Ubuntu GNOME Remix 12.10 64 bit, Asus K53SV, Intel Core i5-2430M, Intel HD 3000 + nVidia GT540M, 4 GB DDR3 1333 MHz, WD Scorpio Blue 640 GB

min25

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 488
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #110 kdy: 17 Března 2011, 20:44:14 »
Zřejmě dnes by měla vyjít další vývojová verze Unity 3.6.6, která sčítá nějakých 65 oprav a vylepšení. Myslím, že Mark vsadil na správného koně, když zvolil Unity pro další vývoj Ubuntu. Je to menší zlo než Gnome Shell, které podle mě bude běh na dlouhou trať. Na Unity jsem si celkem rychle zvykl a už teď bych si bez něho nedokázal Ubuntu představit.
Zvyknout si na Unity - smekám zasloužíš si vážně můj obdiv ;)

oyankee

  • Host
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #111 kdy: 17 Března 2011, 22:33:09 »
Zdravím všechny a přidávám se se svým drobným postřehem. Přechod na Unity je určitě zajímavý pokus jak Ubuntu posunout zase někam o kousek dál, ale za sebe mám pocit, že Ubuntu se snaží přibližovat ne k Windows, ale Mac OS X. Tento směr lze sledovat už celkem dlouho, spousta věcí, které jsou nyní pro Ubuntu typické, do desktopových OS přinesl právě Mac OS X (systém administrace s výhradním použitím 'sudo', nově pak ovládaví prvky pro manipulaci s okny v levém horním rohu včetně jejich grafické podoby, nejnověji pak globální panel a další prvky). Proti tomu bych osobně nic neměl, v posledních letech používám Apple operační systémy (desktopové, serverové i mobilní) téměř výhradně. Co mě ale zaráží, že si Ubuntu jako vzor vybírá často to nejhorší z Mac OS X, jako globální panel, což je jedna z nejčastěji (oprávněně) kritizovaných funkcí Mac OS X, mění se také přístup vývojářů k uživatelům. Linux je specifický svou otevřeností a hlavně přizpůsobitelností.

Vyvojáři v čele s Markem Shuttleworthem ale nyní vystupují v pozici "My jsme rozhodli že takhle je to pro vás nejlepší, a tak nás nepřesvědčujte o opaku". Viz pro mě naprosto neuvěřitelné příspěvky Marka S. v tomto bugreportu: https://bugs.launchpad.net/unity/+bug/668415. Musím se přiznat, že jsem doslova nevěřil svým očím, Mark S. na požadavek o možnost konfigurace umístění Launcheru z levé strany na libovolný jiný okraj displeje odpověděl ve smyslu, že kdo to chce jinak, ať si upraví zdrojáky a naprogramuje a zkompiluje si to sám. Viz příspěvek #17. Na další argumenty, že umístění vlevo je neergonomické pro leváky, pro uživatele používající RTL jazyky (písmo psané zprava doleva, např. Arabština) a na displejích v režimu pivot (na výšku), odpověděl v příspěvku #25. Jak, to si prosím přečtěte sami. Odpověď hodná politika, co říkáte?

Takže teď nám budou vyvojáři disktovat, co je pro uživatele nejlepší, a místo možnosti uživatelské konfigurace a přispůsobení systému se budou muset přizpůsobovat uživatelé designovým záměrům vývojářů (viz přispěvek #2 Marka S. v tomtéž bugreportu). Takže designové záměry jsou nadřazené ergonomii a potřebám uživatele. Zajímavé.


Teď to pročítám a trochu dost to zkresluješ. Mark chtěl spíš jen naznačit, že pro BFU je tohle podle jeho! názoru lepší cesta a že hold Canoncial má takovou vizi. Vyjadřuje se také o starém gnome-panelu a jeho velké přizbůsobivosti a velkých možnostech. Téměř doslova říká, že jeho velké možnosti úprav nepřináší pro běžného uživatele ten správný pocit "overall feeling", jelikož nepůsobí jednotně! ----> Unity

Jen jsem to chtěl uvést na lepší míru, aby tady nevznikl pocit, že Mark kálí na "ty pravé linuxáky". Dokonce tu kritiku bere dost vážně . Popravdě, nikomu nikdo nebrání a nikdy bránit nebude unity v Ubuntu nepoužívat.

Já do něho občas zavítám podívat se, co je nového a začínám si zvykat.

Že se to podobá MAC OS? KDE se nepodobá WIN? A přece nejdou zaměnit.

Mimochodem, líbí se mi ty zkratky pomocí klávesy Super(Win), to mě hodně potěšilo.

bluewizard

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 166
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #112 kdy: 24 Března 2011, 21:35:01 »
Zřejmě dnes by měla vyjít další vývojová verze Unity 3.6.6, která sčítá nějakých 65 oprav a vylepšení. Myslím, že Mark vsadil na správného koně, když zvolil Unity pro další vývoj Ubuntu. Je to menší zlo než Gnome Shell, které podle mě bude běh na dlouhou trať. Na Unity jsem si celkem rychle zvykl a už teď bych si bez něho nedokázal Ubuntu představit.
No, já myslím, že Unity jen kopíruje vznikající (skorohotový) Gnome shell. Přijde mi to postavené na hlavu, jako kdyby někdo chtěl vymýšlet kolo u auta (proč, když už to někdo vymyslel a funguje to....)! Nevím v čem by mělo být jako Unity lepší, nebo v čem Gnome shell naopak horší? Mě přijde, dle obrázků a videí rozhodně lepší Gnome shell, než něco, co ho kopíruje a co bude jednostranné, jen pro jedno distro. Posoudit to ale nemůžu, počkám si až to bude hotové (jak Unity, tak Gnome shell) a uvidím, jaká je skutečnost.

pavolzetor_revival

  • Host
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #113 kdy: 25 Března 2011, 17:36:47 »
Zřejmě dnes by měla vyjít další vývojová verze Unity 3.6.6, která sčítá nějakých 65 oprav a vylepšení. Myslím, že Mark vsadil na správného koně, když zvolil Unity pro další vývoj Ubuntu. Je to menší zlo než Gnome Shell, které podle mě bude běh na dlouhou trať. Na Unity jsem si celkem rychle zvykl a už teď bych si bez něho nedokázal Ubuntu představit.
No, já myslím, že Unity jen kopíruje vznikající (skorohotový) Gnome shell. Přijde mi to postavené na hlavu, jako kdyby někdo chtěl vymýšlet kolo u auta (proč, když už to někdo vymyslel a funguje to....)! Nevím v čem by mělo být jako Unity lepší, nebo v čem Gnome shell naopak horší? Mě přijde, dle obrázků a videí rozhodně lepší Gnome shell, než něco, co ho kopíruje a co bude jednostranné, jen pro jedno distro. Posoudit to ale nemůžu, počkám si až to bude hotové (jak Unity, tak Gnome shell) a uvidím, jaká je skutečnost.

vyskusaj si ten GNOME-shell  ;)

jdobry

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 87
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #114 kdy: 01 Dubna 2011, 10:00:17 »
Dost dlouho jsem se vyhybal tomu vyzkouset unity a az s 11.04beta1 jsem to zkusil. A uprimne unity se da vylepsit jedine tim, ze ho nechame umrit na nezajem uzivatelu. Cely ten koncept je chybny. Proc ?

- nemoznost pohnout launchetem (jednoho takoveho ktery vi nejlepe jak se ma pocitac pouzivat uz tu mame = Steve Jobs)
- Launcher je naprosta hruza pro workstation s nekolika monitory a spoustou otevrenych oken (ted jsem jich u sebe napocital 31)
- pokrocily uzivatel nepotrebuje navadet na cinost typu "precist e-mail" ale spis oceni stromovou strukturu programu podle kategorii
- zacinajici uzivatel nenajde tu svoji aplikaci, testovano na detech ktere si dokazaly pustit tuxpaint atd uz ve 4 letech, proste nemaji sanci
- koncept, kdy vsechny aplikace ktere nejsou vytazene primo na launchpad, nebo nepatri mezi poustene kazdou chvilku jsou nasypane na jednu hromadu, kdo se v tom ma vyznat?

Prostredi bez zapute akcelerace = bez zapnuteho unity je daleko lepsi. Dost oblibeny navod bude jak unity vypnout. Bohuzel, tudy ne.
Netvrdim, ze ten koncept nema misto na svete, ale nejak je to nekompatibilni s uzivately linuxu. Kdo chce takto vypolstarovanou cestu ze ktere nemozno sejit uz davno ma Mac.

Kedrigern

Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #115 kdy: 01 Dubna 2011, 11:40:30 »
Dost dlouho jsem se vyhybal tomu vyzkouset unity a az s 11.04beta1 jsem to zkusil. A uprimne unity se da vylepsit jedine tim, ze ho nechame umrit na nezajem uzivatelu. Cely ten koncept je chybny. Proc ?

- nemoznost pohnout launchetem (jednoho takoveho ktery vi nejlepe jak se ma pocitac pouzivat uz tu mame = Steve Jobs)
- Launcher je naprosta hruza pro workstation s nekolika monitory a spoustou otevrenych oken (ted jsem jich u sebe napocital 31)
- pokrocily uzivatel nepotrebuje navadet na cinost typu "precist e-mail" ale spis oceni stromovou strukturu programu podle kategorii
- zacinajici uzivatel nenajde tu svoji aplikaci, testovano na detech ktere si dokazaly pustit tuxpaint atd uz ve 4 letech, proste nemaji sanci
- koncept, kdy vsechny aplikace ktere nejsou vytazene primo na launchpad, nebo nepatri mezi poustene kazdou chvilku jsou nasypane na jednu hromadu, kdo se v tom ma vyznat?

Prostredi bez zapute akcelerace = bez zapnuteho unity je daleko lepsi. Dost oblibeny navod bude jak unity vypnout. Bohuzel, tudy ne.
Netvrdim, ze ten koncept nema misto na svete, ale nejak je to nekompatibilni s uzivately linuxu. Kdo chce takto vypolstarovanou cestu ze ktere nemozno sejit uz davno ma Mac.
Směšné. Pokud má uživatel 31 oken a problémy, které popisuješ, tak je dost svéprávný pro nainstalování Xubuntu, Lubuntu, Ubuntu classic, Ubuntu LTS, Ubuntu + gnome 3.

Prostě další, co akorát kecá. Pokud se ti nelíbí, tak ho nepoužívej. Mě se také nelíbí KDE a netrávím dny tím, že bych ho kritizoval.


Jinak Beta mi chodí dobře. Nasadil jsem na pracovní noťas a spokojenost.

Rover623

Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #116 kdy: 01 Dubna 2011, 12:23:14 »
Já nevím,kromě nastavení se mi v tom orientuje dobře,ale jakmile potřebuji něco co bylo dřív pod položkou "Systém" tak je to o nervy,v krátkém výpisu je houby a v tom dlouhém je zase všechno na jedné hromadě,bohužel u bety se po každém resetu dostanu do stavu,kdy na mi systém ukáže okno,že Compiz přestal pracovat a končím,mám jen obrázek plochy a musím do terminálu nahodit to ručně (nesvobodné ovladače nVidia mi to nedělají,zkoušel jsem to i bez nich).Zajímavé je,že se to děje výhradně po instalaci na disk,LiveCD,USB i Virtualbox jedou v pohodě,ale jakmile to nainstaluju na prázdný disk,tak končím

jdobry

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 87
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #117 kdy: 01 Dubna 2011, 13:09:07 »
Směšné. Pokud má uživatel 31 oken a problémy, které popisuješ, tak je dost svéprávný pro nainstalování Xubuntu, Lubuntu, Ubuntu classic, Ubuntu LTS, Ubuntu + gnome 3.
Moc smesne to neni. S linuxem se kamaradim cca 15 let, s ubuntu od verze 6.06. Jde o to, ze system je to znacne komplexni a obsahuje furu chyb (ano reportuju je, nekdy vcetne patche a vysledek je pouze obcas, chybu v kernelu vcetne patche jsem reportoval 2x primo na kernel.org a neni opravena ani po 4 letech)
ubuntu na rozdil od ?ubuntu ma tech chyb nejmene. A uprimne po 15ti letech nemam motivaci udrzovat na vsech pouzivanych pocitacich nejake svoje vychytavky. Chcete priklady? KDE pouzite v 10.10 si nepamatuje otoceni monitoru a jeho rozliseni v pripade dualhead, bugreport existuje, opraveno ve vyssi verzi KDE ale pro 10.10 neni backport (o PPA vim, ale cim vice alternativnich repozitaru tim vice problemu)
Takove chyby ze nefunguje drag&drop z aplikace X do Y, ze se neotevre soubor z okna, protoze to neni soubor na disku ale jen smb://...
, ze v gnome vetsinou nefunguje Alt+PrintScr atd.
To je duvod proc pouzit nejodladenejsi zakladni verzi distra.

Kedrigern

Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #118 kdy: 01 Dubna 2011, 13:26:01 »
jdobry: Chápu. Jenže gnome má své velké mouchy, které asi nikdo nevyřeší (svévolné prohazování apletů). Jsou to známé věci, kterou jsou právěže již dlouho problematické. Občas se vyplatí vše přepsat znova (to je snad jasné). No a tak vzniklo gnome3 a Unity.

Oboje jsou moderní prostředí, které jsou od základu zpracovány pro netbooky, multimedia a potřebu BFU. Navíc je v nich přímo zabudovaná 3D akcelerace, což je dost značný nárůst výkonu (na mém notebooku s Atomem a IONem je to fakt znát).

Ano, po stránce přizpůsobivosti to zatím není zázrak. Nadruhou stranu je to OSS a kdo to chce, tak si to může předělat (a tipoval bych, že i sám Canonical to v budoucnu udělá nastavitelné).

A teď v Ubuntu bude gnome 2, které lze normálně použít. Navíc se v něm snad nebude nikdo vrtat, čili bude ještě stabilnější než obvykle.

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #119 kdy: 01 Dubna 2011, 16:54:05 »
jdobry: Chápu. Jenže gnome má své velké mouchy, které asi nikdo nevyřeší (svévolné prohazování apletů). Jsou to známé věci, kterou jsou právěže již dlouho problematické. Občas se vyplatí vše přepsat znova (to je snad jasné). No a tak vzniklo gnome3 a Unity.

Oboje jsou moderní prostředí, které jsou od základu zpracovány pro netbooky, multimedia a potřebu BFU. Navíc je v nich přímo zabudovaná 3D akcelerace, což je dost značný nárůst výkonu (na mém notebooku s Atomem a IONem je to fakt znát).

Ano, po stránce přizpůsobivosti to zatím není zázrak. Nadruhou stranu je to OSS a kdo to chce, tak si to může předělat (a tipoval bych, že i sám Canonical to v budoucnu udělá nastavitelné).

A teď v Ubuntu bude gnome 2, které lze normálně použít. Navíc se v něm snad nebude nikdo vrtat, čili bude ještě stabilnější než obvykle.
No, co se týče nárůstu výkonu nevím. Multimedia jdou snad všude, pro BFU taky nevím, jinak je to prostředí snad jen pro ty, co nechají všechno být, grafické efekty jim nic neříkají a aplikace moc nepoužívají. Já jsem se rozhodl toto prostředí opustit a užívat jiná distra, se kterými mohu dle libosti manipulovat, občas je shodím či znepotřebním a musím reinstalovat. Unity mi prostě nevyhovuje. :)

min25

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 488
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #120 kdy: 01 Dubna 2011, 19:34:49 »
...Já jsem se rozhodl toto prostředí opustit a užívat jiná distra...
Přece ve všech distrech bude dříve G3 a GS v případě Ubuntu Unity ;D To podle mne to není problém distra ale jenom a pouze desktopového prostředí. Já zakotvil u Kubuntu.

vmonkey

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #121 kdy: 01 Dubna 2011, 20:15:53 »
Já se už vrátil z Kubuntu zpět na Ubuntu a Unity. Nevím proč, ale chybělo mi to a navíc mi KDE moc nesedí. A za ten měsíc a kousek toho opravdu poměrně dost přibylo, rozhodně je to o dost použitelnější. Takže Canonical -> jen tak dál :-).
Ubuntu 14.04, Acer Aspire v15 Nitro Black

František Zatloukal

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1799
    • frantisek.zatloukalu.eu
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #122 kdy: 01 Dubna 2011, 22:25:50 »
Já se už vrátil z Kubuntu zpět na Ubuntu a Unity. Nevím proč, ale chybělo mi to a navíc mi KDE moc nesedí. A za ten měsíc a kousek toho opravdu poměrně dost přibylo, rozhodně je to o dost použitelnější. Takže Canonical -> jen tak dál :-).

Nejses sám :)
Unity je super.
First they ignore you, then they laugh at you,
then they fight you, then you win.
Powered by Fedora 22 | Ubuntu 15.10

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #123 kdy: 01 Dubna 2011, 22:38:10 »
Tak.. kdo a o kolik už to Unity zlepšil? :D
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

František Zatloukal

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1799
    • frantisek.zatloukalu.eu
Re: Pojďme pomoct zlepšovat Unity
« Odpověď #124 kdy: 01 Dubna 2011, 23:52:01 »
Novou ikonku to má od bety :D :D :D
First they ignore you, then they laugh at you,
then they fight you, then you win.
Powered by Fedora 22 | Ubuntu 15.10

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.