Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Jakou IT hračku k vánocům?  (Přečteno 4507 krát)

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Jakou IT hračku k vánocům?
« Odpověď #25 kdy: 03 Prosince 2010, 17:32:28 »
Myslím, že hraček máš dost, ne? :) Co takhle poslat peníze na Ubuntu ať my, chudí lidé máme na čem dělat? :)
Proč bych měl posílat peníze na něco co nemá moc valnou budoucnost....... Ubuntu už půl roku nepoužívám , před tím jsem ho asi 3 roky používal ale teď se mi zdá že se vůbec nehýbe kupředu. Mám doma dva notebooky (T410s, acer 3820tg). Na ani jednom nefunguje korktně přepínání grafických karet, což považuji za základní funkci. Nefunkčnost webkamery nebo čtečky otisky prstů, bych ještě překousnul ale tohle je moc .
Teď mi tu budete všichni psát, že za to můžou výrobci HW a ne Linux, že jsem si měl vybrat notebook, který plně podporuje Linux, který by to s ými požadavky byl? ( přepínatelná grafika,8 hodin výdrž )Zpátky k tématu aspoň 6 hodin) .
 Zpátky k tématu. Jak to tak vypadá tak si koupím Amazon Kindle . Co myslíte stihne přijít do vánoc?


nepoužíváš (ok, každému vyhovuje něco jiného a buntu neplní tvé představy ), kritizujes ( z poloviny osobni nazor ale i tak... ) ... ale poradit si necháš ? proč se neradíš na"WinForu" ?
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

freepix

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Re: Jakou IT hračku k vánocům?
« Odpověď #26 kdy: 03 Prosince 2010, 18:03:01 »
Na winforu se neradím z několika důvodů
1. nižší úroveň uživatelů - dostat tam normální odpověď k tématu je problém.
2. Psal jsem i na jedno winforum , ale abych dostal co nejvíce odpovědí tak i na ubuntu forum
3. Je vůbec toto podstatné pro mpji otázku?
Jo a ještě jedna věc zvažuji že bych nějaké peníze poslal debiánu , protože ho používám na serverech , ale štve mě, že tím teoreticky přispívám i Ubuntu,což mi vadí
 
« Poslední změna: 03 Prosince 2010, 18:10:15 od freepix »

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re: Jakou IT hračku k vánocům?
« Odpověď #27 kdy: 03 Prosince 2010, 18:56:21 »
Citace
Jo a ještě jedna věc zvažuji že bych nějaké peníze poslal debiánu , protože ho používám na serverech , ale štve mě, že tím teoreticky přispívám i Ubuntu,což mi vadí

http://www.google.cz/search?q=%22technologick%C3%A1+hra%C4%8Dka%22&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=com.ubuntu:cs-CZ:unofficial&client=firefox-a

Sbohem...
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

freepix

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Re: Jakou IT hračku k vánocům?
« Odpověď #28 kdy: 03 Prosince 2010, 19:05:04 »
 ;D mě se jen tak snadno nezbavíš

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re: Jakou IT hračku k vánocům?
« Odpověď #29 kdy: 03 Prosince 2010, 19:27:52 »
Aby se tě nezbavil někdo jiný ;)
Seš provokatér (=troll), ty to víš, my to víme.
Jestli chceš řešit ptákoviny, tak je řeš, ale bez provokování.
Pokud si chceš zadávat, přijď na ubuntu sraz ;D

freepix

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Re: Jakou IT hračku k vánocům?
« Odpověď #30 kdy: 03 Prosince 2010, 19:32:28 »
Pokud si chceš zadávat, přijď na ubuntu sraz ;D
kdy bude nějaký v Ostravě nebo okolí :D?

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re: Jakou IT hračku k vánocům?
« Odpověď #31 kdy: 03 Prosince 2010, 19:35:59 »

Yontalcar

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 833
  • Semper fidelis
Re: Jakou IT hračku k vánocům?
« Odpověď #32 kdy: 03 Prosince 2010, 19:36:35 »
Jo a ještě jedna věc zvažuji že bych nějaké peníze poslal debiánu , protože ho používám na serverech , ale štve mě, že tím teoreticky přispívám i Ubuntu,což mi vadí
Heh.. tvoje problémy bych chtěl mít
NB: ASUS X53U - AMD Brazos E450; Debian GNU/Linux Sid amd64 (KDE 4.14)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. - Albert Einstein

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.