Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Poptávka PHP/SQL kodéra  (Přečteno 1471 krát)

Pavel Půlpán

Poptávka PHP/SQL kodéra
« kdy: 10 Ledna 2011, 08:35:34 »
Zdarec,

asi před rokem jsem se úspěšně vyhnul jednomu projektu, do kterého se mi ani trochu nechtělo a zejména jsem na něj neměl časoprostor. Bohužel se vrátil jako bumerang a mé časové dispozice jsou ještě horší! Jedná se o přepracování provizních tabulek z předlohy v Excelu do webové aplikace... s tím, že každý obchodník má svoji tabuliku a dle vzorců se dopočítávájí jeho provize dle zadaných úkonů a také se generuje celkový report. Na první pohled to není zas tak monstrózní projekt, nicméně je třeba aplikaci vytvořit tak, aby byla značně elastická, protože se tabulky čas od času pozmění nejen obsahově, ale i samotnou šířkou dat. SQL je tedy téměř nezbytné.
Jako stručné shrnutí by to mělo být dostačující, podrobnější informace v případě potřeby dodám. Co tedy scháním?

1. Zkušenějšího PHP/SQL kodéra, jinou platformu se mi zprovozňovat kvůli jediný aplikaci nechce.
2. Živnostníka/firmu nebo někoho, kdo má alespoň oklikou možnost fakturovat vykonanou činnost.
3. Někoho, kdo je schopen projekt nejen dotáhnout do konce, ale také provádět i poimplementační úpravy.
4. Někoho, s kým se dá rozumně domluvit na finální ceně a ceně poimplementačních úprav.

Kdyby se našel někdo kdo má zájem, písněte sem, soukromou zprávičkou nebo mailem.

PP

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.