Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Dlouhá doba čekání na připojení HTC k Ubuntu  (Přečteno 917 krát)

zeminem

Dlouhá doba čekání na připojení HTC k Ubuntu
« kdy: 26 Února 2011, 13:36:58 »
Zdarvím!
Mám mobilní telefon HTC. Dřív s ním nebyl problém, ale po upgradu na Android2.2 se začal občas zasekávat a zpomalovat. To ale není to co mě trápí. U v2.1 bylo připojení k PC pomocí USB naprosto bleskové. Připojil jsem telefon a hned mi naskočilo uvítací okénko. Teď však připojím telefon a okénko vyskočí řádově až za několik minut. Nemohu na něm tedy hned pracovat a pokud potřebuji rychle např. nějakou fotku do PC tak je to nepříjemné. Bohužel nevím kde je problém a jak bych to zjistil. Možná bych to svedl na ten upgrade, ale nevím. Nechá se nějak diagnostikovat problém? Mám poskytnout ještě nějaké informace?
http://zeminem.cz/ (to jsi v životě neviděl)

jenda93

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
  • software engineer
Re: Dlouhá doba čekání na připojení HTC k Ubuntu
« Odpověď #1 kdy: 26 Února 2011, 16:16:26 »
S tím pomalým USB (několik minut) jsem se nesetkal, nějak se mi to nezdá.

Ale na druhé straně možné je úplně všechno, viz moje stížnost před časem tady na fóru ohledně USB v Ubuntu (což dělá jen na některém hardware a nesouvisí s HTC). 
Hlavním úkolem vývojářů je chválit nový software

zeminem

Re: Dlouhá doba čekání na připojení HTC k Ubuntu
« Odpověď #2 kdy: 26 Února 2011, 16:43:43 »
S tím pomalým USB (několik minut) jsem se nesetkal, nějak se mi to nezdá.

Ale na druhé straně možné je úplně všechno, viz moje stížnost před časem tady na fóru ohledně USB v Ubuntu (což dělá jen na některém hardware a nesouvisí s HTC). 


Ale jak jsem psal, s Androidem2.1 bylo vše v pořádku. To až s 2.2kou se doba připojování razantně změnila. Nevím čím to je, jako by si Ubuntu nerozumělo s tím novým systémem, ale po čase se rozjede a vše šlape jak má..
http://zeminem.cz/ (to jsi v životě neviděl)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.