Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Problem s "Deskbar applet" v 10.04 a prechod na 10.10  (Přečteno 923 krát)

rotwik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Problem s "Deskbar applet" v 10.04 a prechod na 10.10
« kdy: 27 Března 2011, 13:53:32 »
Zdravim

pri prechode na 10.04 mi vypisalo viac krat hlasku problem s "Deskbar applet". Prechod nakoniec presiel avsak vzdy ked pc zapnem, vyhodi hlasku: "Chyba Deskbar applet" a ponuka "Odstranit alebo ponechat". Ubuntu ide, avsak nie vsetky jeho aplikacie. Ten Deskbar applet sa neda samostatne preinstalovat, iba odstranit. To som neurobil. Ma to 1,2GB.

Tu je hlaska ktoru vypisalo pri prechode:

System: Linux 2.6.31-23-generic #74-Ubuntu SMP Mon Feb 28 21:32:57 UTC 2011 i686
X Vendor: The X.Org Foundation
X Vendor Release: 10604000
Selinux: No
Accessibility: Disabled
GTK+ Theme: Glossy
Icon Theme: gnome
GTK+ Modules: canberra-gtk-module

Memory status: size: 0 vsize: 0 resident: 0 share: 0 rss: 0 rss_rlim: 0
CPU usage: start_time: 0 rtime: 0 utime: 0 stime: 0 cutime:0 cstime: 0 timeout: 0 it_real_value: 0 frequency: 0

Traceback (most recent call last):
  File "/usr/lib/pymodules/python2.6/deskbar/ui/DeskbarApplet.py", line 197, in on_allocate
  File "/usr/lib/pymodules/python2.6/deskbar/ui/DeskbarApplet.py", line 203, in _set_image
  File "/usr/lib/pymodules/python2.6/deskbar/ui/AbstractCuemiacDeskbarIcon.py", line 102, in get_deskbar_icon
  File "/usr/lib/pymodules/python2.6/deskbar/core/Utils.py", line 126, in load_icon_from_icon_theme
GError: Ikona 'deskbar-applet' nie je súčasťou témy


----------- .xsession-errors (12 sec old) ---------------------
(trackerd:1863): GLib-GIO-CRITICAL **: g_file_hash: assertion `G_IS_FILE (file)' failed
(trackerd:1863): GLib-GIO-CRITICAL **: g_file_hash: assertion `G_IS_FILE (file)' failed
(trackerd:1863): GLib-GIO-CRITICAL **: g_file_hash: assertion `G_IS_FILE (file)' failed
(trackerd:1863): GLib-GIO-CRITICAL **: g_file_hash: assertion `G_IS_FILE (file)' failed
(trackerd:1863): GLib-GIO-CRITICAL **: g_file_hash: assertion `G_IS_FILE (file)' failed
(trackerd:1863): GLib-GIO-CRITICAL **: g_file_hash: assertion `G_IS_FILE (file)' failed
(trackerd:1863): GLib-GIO-CRITICAL **: g_file_hash: assertion `G_IS_FILE (file)' failed
(trackerd:1863): GLib-GIO-CRITICAL **: g_file_hash: assertion `G_IS_FILE (file)' failed
--------------------------------------------------


Druhy problem je ten, ze ked dam prechod na vyssiu verziu, tak sa neuskutocni. Pri inicializacii aktualizacie jednoducho skonci.

Dakujem za rady. btw som linux total amater ;D Padol mi disk ma ktorom som mal XP. Este ze som kedysi daaaavno dal aj ubuntu na dalsi 15GB disk.


 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.