Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: nastala mi neošetřená chyba  (Přečteno 741 krát)

nojbym

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 25
nastala mi neošetřená chyba
« kdy: 10 Dubna 2011, 19:38:11 »
poukousel jsem se nainstalovat inkscape a pdfeditor, pri instalaci inkscape doslo k zatuhnuti stroje. k naisntalovani nedoslo pokud se pokusim o opetovnou instala pise toto(at instaluji cokoli)

Traceback (most recent call last):
  File "/usr/lib/python2.6/dist-packages/aptdaemon/worker.py", line 779, in simulate
    return self._simulate_helper(trans, status_path)
  File "/usr/lib/python2.6/dist-packages/aptdaemon/worker.py", line 958, in _simulate_helper
    return depends, status, self._cache.required_download, \
  File "/usr/lib/python2.6/dist-packages/apt/cache.py", line 218, in required_download
    pm.get_archives(fetcher, self._list, self._records)
SystemError: E:I wasn't able to locate file for the libmagick++3 package. This might mean you need to manually fix this package.

There seems to be a programming error in aptdaemon, the software that allows you to install/remove software and to perform other package management related tasks. Please report this error at http://launchpad.net/aptdaemon/+filebug and retry.

Dve otazky pokud to pise ze se jedna o nezdokumentovanou chybu je mozne ji na ceskych strankach nahlasit?
Jak se toho nejsnaz zbavit aby mi fungovaly automaticke updaty a instalace dalsich programu?
Diky M


 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.