Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Release Party v Ostravě  (Přečteno 6722 krát)

Skorpio

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
Release Party v Ostravě
« kdy: 25 Dubna 2011, 17:20:03 »
Zdravím ...

měl bych pár otázek ...
1) systém linux používám od 2005 co jsem se o něho na popud kolegy začal zajímat. Ale používám ho jako BFU , neprogramuji a nedělám v tom žádné zázraky ani tak ...  velmi rád bych přišel ... hodně mě linux a konkrétně ubuntu zajímá ... jen nevím jestli se tam nebudu připadat hloupě ... nevím co budete říkat a tak.

2) bydlím poblíž Ostravy a v Ostravě jsem pracoval ... tak vím přibližně kde to je ... teda myslím že to je poblíž bánské ... a chtěl bych se zeptat jak je to s parkováním ... jestli mám nechat auto třeba u Tesca a nebo tam bude místo pro pár aut

3) Velmi rád bych poznal komunitu lidí běhající okolo CZ projektu Ubuntu , ale nikdo z mého okolí ho nemá a moc o něm neví ... prakticky ho nikdo nemá ( všichni maj winy a pár lidí má Mac OS) ... jen mě zajímá jestli si mám vzít notebook.

Dualboot: Ubuntu 11.04, Win7
Intel I3
ATI 5470 HD 3GB RAM 500GB HDD

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Release Party v Ostravě
« Odpověď #1 kdy: 25 Dubna 2011, 17:38:34 »
1) Nebudete si připadat hloupě. Přednášky jsou koncipovány pro běžné uživatele -- nic "programátorského" tam nebude. http://party.ubuntu.cz/program

2) Já se přiznám, že jsem na místě nikdy nebyl, takže s parkováním vůbec nevím... Je to ale taková menší zastrčená ulici a předpokládám, že v sobotu tam místo na parkování bude. Přesná adresa a google mapka: http://party.ubuntu.cz/misto

3) Jak chcete -- když si ho vezmete, budeme třeba moct poradit s nějakým problémem, nastavením a třeba atd. Ale celkově to je brané tak, že bez notebooku není problém.

Dandim

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 401
Re: Release Party v Ostravě
« Odpověď #2 kdy: 25 Dubna 2011, 19:03:36 »
Já bych jen dodal, že parkování by mělo být ok poblíž ZŠ. Například na ulici Slavíkova (hned vedle ZŠ). Tesco je daleko, dost daleko (cca 4 zastávky). Jinak u zastávky 17. listopadu (u všb) je velké parkoviště. Ale stejně bych jel až ke škole, určitě tam místo bude.
OS: Fedora 25

Skorpio

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
Re: Release Party v Ostravě
« Odpověď #3 kdy: 26 Dubna 2011, 06:40:40 »
Jo ono to je v sobotu , tak to by mohlo být místo poblíž školy někde v uličkách ... a přinejhorším u Všb v sobotu tam není moc aut.

ohledně 3 dotazu ... se systémem Ubuntu jsem nikdy neměl žádný problém ... teda jeden ano ... "Grub" instalace úprava smazaní .

tak se asi uvidíme na srazu.

Dualboot: Ubuntu 11.04, Win7
Intel I3
ATI 5470 HD 3GB RAM 500GB HDD

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.