Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Přepínání pomocí Alt Tab  (Přečteno 1878 krát)

miropiro

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 128
    • Můj blog na iDNES.cz
Přepínání pomocí Alt Tab
« kdy: 30 Dubna 2011, 19:52:59 »
V novém Ubuntu lze i nadále přepínat mezi aplikacemi pomocí Alt+Tab, ale minimálně na svém notebooku nevidím, na kterou složku se přepínám, vidím jen náhled. To je tak nastaveno? Pokud ano, jak to změnit? Díky

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Přepínání pomocí Alt Tab
« Odpověď #1 kdy: 30 Dubna 2011, 20:44:35 »
Nainštaluj si CCSM.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

miropiro

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 128
    • Můj blog na iDNES.cz
Re: Přepínání pomocí Alt Tab
« Odpověď #2 kdy: 30 Dubna 2011, 23:48:24 »
Nainštaluj si CCSM.
Ten mám. A co v něm mám přesně navolit. Respektive, co mám vybrat ve správě oken? Díkec.

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re: Přepínání pomocí Alt Tab
« Odpověď #3 kdy: 01 Května 2011, 00:20:16 »
Nainštaluj si CCSM.
Ten mám. A co v něm mám přesně navolit. Respektive, co mám vybrat ve správě oken? Díkec.

Já místo výchozího pluginu Static Application Switcher používám Application Switcher, který nechávám okna tahat při přepínání rovnou do popředí a tudíž nemusím luštit nějaké zmenšeniny. Možností je více, ale jak jsem zjistil, popisky k oknům nefungují ani u pluginů, které je podporují..

miropiro

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 128
    • Můj blog na iDNES.cz
Re: Přepínání pomocí Alt Tab
« Odpověď #4 kdy: 01 Května 2011, 00:24:42 »
Nainštaluj si CCSM.
Ten mám. A co v něm mám přesně navolit. Respektive, co mám vybrat ve správě oken? Díkec.

Já místo výchozího pluginu Static Application Switcher používám Application Switcher, který nechávám okna tahat při přepínání rovnou do popředí a tudíž nemusím luštit nějaké zmenšeniny. Možností je více, ale jak jsem zjistil, popisky k oknům nefungují ani u pluginů, které je podporují..
Dobře, tak nastaveno tak, že vidím, na co se přepnu. Přesto je ale škoda, že se to v jednoduším režimu nezobrazí :-(

miropiro

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 128
    • Můj blog na iDNES.cz
Re: Přepínání pomocí Alt Tab
« Odpověď #5 kdy: 04 Května 2011, 20:44:03 »
Poradí mi někdo, prosím, jak zařídit, abych při přepínání viděl při přepínání pomocí Static Application Switcher názvy složek (se opravdu nehodí, že nevím, co otevřu za složku)?

kubrdom

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 35
Re: Přepínání pomocí Alt Tab
« Odpověď #6 kdy: 05 Května 2011, 22:54:32 »
Poradí mi někdo, prosím, jak zařídit, abych při přepínání viděl při přepínání pomocí Static Application Switcher názvy složek (se opravdu nehodí, že nevím, co otevřu za složku)?
Zkus Super (win logo) + W -> zobrazi ti vsechna okna a mysi (mozna i klavesy) si aktivujes tu kterou chces.. vyhoda je v tom ze jen kliknes a nemusis nic drzet pri vyberu

radek.juthner

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 257
Re: Přepínání pomocí Alt Tab
« Odpověď #7 kdy: 13 Května 2011, 11:06:21 »
Ahoj

Jakpak zaktivovat přepínání pomocí ALT-TAB v neakcelerovaném prostředí (sezení Ubuntu no Effect)?

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.