Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: OpenSUSE  (Přečteno 7587 krát)

oudrnicky

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 64
Re: OpenSUSE
« Odpověď #25 kdy: 20 Srpna 2011, 19:11:56 »
Taky jsem se nechal zlákat na OpenSuse 11.4 64bit. Celkem se zadařilo, pouze nemohu nainstalovat můj oblíbený Zim. Mám v něm spoustu poznámek, tak mi velmi chybí. V repech není ??? a ke stažení je nějaký Zimg divné verze dokonce jenokliková instalace, ale instalace zdá ok jenom spustt nejde. V terminálu když potvdím zimg nic se neděje žádné chybové hlášení. Dá se nějak bez kompilace dostat Zim do OS 11.4 64b?

ok1dtm

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 342
Re: OpenSUSE
« Odpověď #26 kdy: 20 Srpna 2011, 20:06:51 »
Taky jsem se nechal zlákat na OpenSuse 11.4 64bit. Celkem se zadařilo, pouze nemohu nainstalovat můj oblíbený Zim. Mám v něm spoustu poznámek, tak mi velmi chybí. V repech není ??? a ke stažení je nějaký Zimg divné verze dokonce jenokliková instalace, ale instalace zdá ok jenom spustt nejde. V terminálu když potvdím zimg nic se neděje žádné chybové hlášení. Dá se nějak bez kompilace dostat Zim do OS 11.4 64b?
To víš že se dá ;D
Jako root přidej repozitář
Kód: [Vybrat]
zypper ar http://download.opensuse.org/repositories/home:/malcolmlewis:/Python/openSUSE_11.4 malcolmlewis_reponačti:
Kód: [Vybrat]
zypper refa nainstaluj ;)
Kód: [Vybrat]
zypper in zim

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3411
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re: OpenSUSE
« Odpověď #27 kdy: 20 Srpna 2011, 20:13:56 »
Taky uvažuji o jiné distribuci....
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re: OpenSUSE
« Odpověď #28 kdy: 20 Srpna 2011, 20:28:28 »
Já jsem po úspěšné instalaci KDE 4.7.v 11.4. nainstaloval 12.1. gnome. Chybí tam některé věci, zejména gnome-tweak-tool ale to se s dalšími milestony jistě vyřeší. Teď doinstaluji schválně i kde.

oudrnicky

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 64
Re: OpenSUSE
« Odpověď #29 kdy: 20 Srpna 2011, 21:38:46 »
Tak Zim poslední verze nainstalován podle návodu bez problému. Díkas. Jenom by mě zajímalo k čemu je ten zimg?

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.