Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ubuntu 11.04 ztráta panelů. Help pls. [vyřešeno]  (Přečteno 1222 krát)

Ananas91

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
Ubuntu 11.04 ztráta panelů. Help pls. [vyřešeno]
« kdy: 03 Května 2011, 02:00:13 »
Ahoj lidi. Dnes sem si navíšil systém z 10.10 na 11.04 a jak už to u mě bývá sem děsná račička. Hned sem v nastavení copitzu přenastavoval efekty s přetáčením obrazovek.  ;D A asi sem si něco vypnul, páč jsem přišel jak o ten horní panel, tak i o ten boční.  >:( Takže nemohu spustit žádnej program páč mám plochu prázdnou.  :( Nějak se mi povedlo pustit net. Tak se chci zeptat co stim?  ??? Díky za rady.  ;)
« Poslední změna: 05 Května 2011, 17:59:27 od Martin Kiklhorn »

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Ubuntu 11.04 ztráta panelů. Help pls.
« Odpověď #1 kdy: 03 Května 2011, 07:09:25 »
A nevypnul jste si náhodou unity plugin?

Každopádně: spouštěč na plochu přidat jde? Pokud ano, tak si tam přijdete spouštěč pro terminál a spusťte si příkaz unity --reset (návrat do výchozího nastavení, kdyžtak funguje i z virtuální konzole Ctrl+Alt+F1).

Ananas91

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
Re: Ubuntu 11.04 ztráta panelů. Help pls.
« Odpověď #2 kdy: 05 Května 2011, 09:20:09 »
Jo tim pluginem to bylo už vše šlape jak má. Díky moc.  ;D ;D

leninoss

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
Re: Ubuntu 11.04 ztráta panelů. Help pls. [vyřešeno]
« Odpověď #3 kdy: 08 Května 2011, 09:13:13 »
Ahoj nechci zakládat další téma tak píši sem, protože se to zdá nejpodobnější mému problému. Ubuntu jsem na stolním pc zvolil po woknech z důvodu že je to grátis a doma na net a stahování to stačí, ale jinak tomu vůbec nerozumím. Poněvadž se mě to pořád ptalo jestli chci upgrade tak jsem se rozhodl (škoda), že to udělám, ale po instalaci mě zmizely všechny lišty a na ploše mám jen ikonu na fotky a přes online nápovědu jsem rozjel net. Jinak když to chci přes Ctrl,Alt,Delete vypnout a dám vypnout tak se jen restartuje. Musím pc vypnout na bedně. Pokud dám něco na lištu tak to nenajdu páč tu žádnou nemám. Spouštěč jak jste psali otevřu, ale vím prd co kam mám napsat. Nějak nikde nezvyšuji ubuntu kvalifikaci  ;D páč na net mi to stačilo a teď se tluču do hlavy, že jsem ten upgrade dělal. Prosím o radu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.