Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Jak najít menu Crossover v Unity?  (Přečteno 1455 krát)

Roddney

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 362
Jak najít menu Crossover v Unity?
« kdy: 02 Června 2011, 16:05:21 »
Zdravím,
mám na počítači nainstalovaný emulátor CrossOver a dnes jsem potřeboval najít jeho nabídku činností jako Nainstalovat Win software, Odinstalovat Win software atd. Jenže Unity dělá jako by o tomto emulátoru nevědělo. Když napíšu do Synapticu Crossover, tak ho taky nenajde. Jak tu nabídku najít přes Unity?
Nakonec jsem přehrávač Aimp3 pro Windows nainstaloval přes Wine, ale zase ten samej problém, Unity neumí najít spouštěč Aimp, který je nainstalovaný přes Wine. Poradí mi někdo? Díky

jenda93

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
  • software engineer
Re: Jak najít menu Crossover v Unity?
« Odpověď #1 kdy: 03 Června 2011, 01:25:29 »
Běžný deb balíček (verze standard 10.0.3) se při úspěšné instalaci nainstaluje do /opt/cxoffice/, kde jsou potřebné soubory.

Jinak by to mělo být normálně dostupné mezi ostatními aplikacemi (rači dej zobrazit všechny aplikace).




Hlavním úkolem vývojářů je chválit nový software

Roddney

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 362
Re: Jak najít menu Crossover v Unity?
« Odpověď #2 kdy: 03 Června 2011, 01:31:44 »
Já mám plnou verzi tuším že CrossOver 7.1. Jediné co najdu po rozbalení všech ikon je ikona Configuration. Jinak instalačky jsou skripty a ne deb balíky. Co mám ve složce cxoffice hledat? Díky

radim55

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
Re: Jak najít menu Crossover v Unity?
« Odpověď #3 kdy: 03 Června 2011, 07:15:05 »
Zdravím,
mám na počítači nainstalovaný emulátor CrossOver a dnes jsem potřeboval najít jeho nabídku činností jako Nainstalovat Win software, Odinstalovat Win software atd. Jenže Unity dělá jako by o tomto emulátoru nevědělo. Když napíšu do Synapticu Crossover, tak ho taky nenajde. Jak tu nabídku najít přes Unity?
Nakonec jsem přehrávač Aimp3 pro Windows nainstaloval přes Wine, ale zase ten samej problém, Unity neumí najít spouštěč Aimp, který je nainstalovaný přes Wine. Poradí mi někdo? Díky

Jen poznámka: Roddney, mohl si rovnou napsat do tvého dotazu nahoře, že máš několik let starou verzi CO. Teď už je verze 10, kterou mají na webu ke stažení i jako deb balíček a nejsou u ní popsané těžkosti.

Zdar Radim


Roddney

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 362
Re: Jak najít menu Crossover v Unity?
« Odpověď #4 kdy: 03 Června 2011, 13:14:52 »
Mě ten Crossover funguje, ale prostě Unity nechce najít ikony pro Install Software, Uninstall Software atd. Jediná ikona, která je v celé nabídce je Configuration.

..::malys::..

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 442
  • wake up... hlasujte minus :)
    • CZTorrent
Re: Jak najít menu Crossover v Unity?
« Odpověď #5 kdy: 03 Června 2011, 13:18:42 »
 to je prave tim ze je to starsi verze .) na novej system (prostredi) to nikdy nemuze delat dobrotu proc nevyzkousis teda ten novej
Občas se nudím   ;D
http://malysss.deviantart.com

Roddney

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 362
Re: Jak najít menu Crossover v Unity?
« Odpověď #6 kdy: 03 Června 2011, 14:06:48 »
Protože mám licenční číslo ke Crossover 7.1. A to asi mi moc platné u trial verze Crossoveru 10 nebude, nebo se mýlím? Ale i tak. Jak mám odstranit Crossover 7.1, když ho ani Synaptic neregistruje, že je nainstalovaný? Zkoušel jsem Crossover 10 nainstalovat, bohužel to Software center nevydržel a zamrznul. 

..::malys::..

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 442
  • wake up... hlasujte minus :)
    • CZTorrent
Re: Jak najít menu Crossover v Unity?
« Odpověď #7 kdy: 03 Června 2011, 15:20:51 »
na torrent-finder  najdes full 10 vsechny verze i deb  :)   
Občas se nudím   ;D
http://malysss.deviantart.com

rainbof

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 255
  • Pták nespavák
Re: Jak najít menu Crossover v Unity?
« Odpověď #8 kdy: 05 Června 2011, 10:20:52 »
odhlas se, klikni na svoje username a dole na spodku okna vyber standardni prostredi ubuntu. Pak bude vse tak jak jsi zvykly.
Ranní ptáče dřív doskáče!

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.