Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: [Vyřešeno] Změna nastavení v Compizu - zůstala jen plocha  (Přečteno 1407 krát)

vanad

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 187
Dobrý den,

měnil jsem nějaké efekty v Compizu a po jeho zavření zmizel dock i horní panel, zůstaly jen zástupci na ploše. Když otevřu nějaké okno, není vidět jeho horní lišta. Zkoušel jsem Compizu "Vrátit nastavení do výchozích hodnot", ale nepomohlo to. Jak to dám zpátky? Díky za pomoc.

Ubuntu 11.04 Unity
« Poslední změna: 03 Srpna 2011, 23:42:14 od vanad »
Ubuntu 18.04 LTS, Intel® Core™ i7-6700 CPU @ 3.40GHz × 8, Intel® HD Graphics 530 (Skylake GT2), www.mineralion.cz, www.vitatrend.cz

..::malys::..

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 442
  • wake up... hlasujte minus :)
    • CZTorrent
Re: Změna nastavení v Compizu - zůstala jen plocha
« Odpověď #1 kdy: 01 Srpna 2011, 00:12:52 »
killall compiz.real - krompacem na  compiz  ;D

nebo standart nahodit metacity --replace   ja ten compiz tak nesnasim :D
Občas se nudím   ;D
http://malysss.deviantart.com

vanad

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 187
Re: Změna nastavení v Compizu - zůstala jen plocha
« Odpověď #2 kdy: 03 Srpna 2011, 23:41:09 »
S tím metacity --replace jsem si nedokázal poradit. Zkoušel jsem různě měnit nastavení v compizu, tak jak to bylo dříve, ale nic nepomáhalo. Zkoušel jsem v předvolbách compizu měnit profil na unity nebo na Výchozí. Ale ani jedno nefungovalo. Nakonec jsem vzal LiveCD, spustil verzi na vyzkoušení a exportoval profil unity z compizu na flash. Ten jsem potom přetáh na plochu svého systému. Po otevření compizu ho naimportoval a vše maká, jak má. Sice primitivní, ale pomohlo to.
Ubuntu 18.04 LTS, Intel® Core™ i7-6700 CPU @ 3.40GHz × 8, Intel® HD Graphics 530 (Skylake GT2), www.mineralion.cz, www.vitatrend.cz

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.