Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Unity a Devil's pie [vyřešeno]  (Přečteno 1101 krát)

woopi

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Unity a Devil's pie [vyřešeno]
« kdy: 09 Srpna 2011, 14:42:30 »
ahoj, zkoušel jsem podle návodu http://wiki.ubuntu.cz/Automatické rozmisťování oken nastavit devilspie na rozmisťování oken, ale zdá se, že to s Unity nefunguje. Zde je výstup:
Kód: [Vybrat]
** (devilspie:4915): CRITICAL **: e_sexp_eval: assertion `f->tree != NULL' failed

** (devilspie:4915): CRITICAL **: e_sexp_eval: assertion `f->tree != NULL' failed

** (devilspie:4915): CRITICAL **: e_sexp_eval: assertion `f->tree != NULL' failed

** (devilspie:4915): CRITICAL **: e_sexp_eval: assertion `f->tree != NULL' failed

** (devilspie:4915): CRITICAL **: e_sexp_eval: assertion `f->tree != NULL' failed

** (devilspie:4915): CRITICAL **: e_sexp_eval: assertion `f->tree != NULL' failed

** (devilspie:4915): CRITICAL **: e_sexp_eval: assertion `f->tree != NULL' failed

** (devilspie:4915): CRITICAL **: e_sexp_eval: assertion `f->tree != NULL' failed

« Poslední změna: 21 Srpna 2011, 21:15:38 od Filip Dominec »

aloisam

  • Host
Re: Unity a Devil's pie
« Odpověď #1 kdy: 09 Srpna 2011, 19:25:13 »
devilspie neznám, ale na rozmisťování oken stačí compiz. Doinstaluj si správce jeho nastavení: compizconfig-settings-manager a potom: super→compiz→správa oken→rozmístit okna

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Unity a Devil's pie
« Odpověď #2 kdy: 09 Srpna 2011, 21:10:56 »
Nic jsem k tomu nenašel a protože ani bugreport k tomu nikde nevidím, tak doporučuji nahlásit.

woopi

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re: Unity a Devil's pie
« Odpověď #3 kdy: 10 Srpna 2011, 10:17:36 »
devilspie neznám, ale na rozmisťování oken stačí compiz. Doinstaluj si správce jeho nastavení: compizconfig-settings-manager a potom: super→compiz→správa oken→rozmístit okna
Díky moc, Compiz to řeší výborně, moc mi to pomohlo...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.