Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Adobe Flash Player + Webcam [vyřešeno]  (Přečteno 2123 krát)

irsaq

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Adobe Flash Player + Webcam [vyřešeno]
« kdy: 07 Září 2011, 10:56:00 »
Zdravím, potřebuji poradit.

Dnes jsem si nainstaloval Ubuntu, všechno chodí jak má, až na jeden, pro mojí maličkost dosti podstatný, problém.
Jedná se o to, že mám notebook HP-625 s integrovanou webkamerou. Linux ji vidí, dokonce je funkční i v cheese.
Problém je ovšem chci-li diskutovat přes videohovor na webových stránkách ve flashi. V tom okamžiku se stane to, že prostě obrazovka je bílá, dokonce se nerozsvítí ani kontrolka indikující činnost webkamery.

Předtím jsem měl testovací Ubuntu jak se instaluje jako instalačka do Windows, tam mi to fungovalo v pořádku, i když také po pár problémech.
Ovšem nyní nejsem absolutně schopen tu webku ve flashi rozchodit. Mám verzi flashe 11 , prostě tu nejnovější betu (ostatně tu jsem měl i předtím a fungovalo to).

Prosím, můžete mi někdo poradit? Děkuji.
« Poslední změna: 07 Září 2011, 20:16:32 od Tadeáš Pařík »

irsaq

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re: Adobe Flash Player + Webcam [vyřešeno]
« Odpověď #1 kdy: 07 Září 2011, 20:11:47 »
Tak se mi to podařilo zprovoznit.

Jednalo se opravdu o blbost, jen o to, že jsem musel odstranit ve flashplayeru server, kde chci webku spouštět (v generálním nastavení) a pak znovu ho tam hodit, ale s parametrem "povoleno".

Takže vyřešeno, uzavřeno :-) Ale fakt díky za pomoc.

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re: Adobe Flash Player + Webcam [vyřešeno]
« Odpověď #2 kdy: 08 Září 2011, 13:04:09 »
Rádo se stalo. ;)
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.