Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vypnutí gnome panelu  (Přečteno 1312 krát)

626rs

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 47
Vypnutí gnome panelu
« kdy: 09 Září 2011, 11:59:50 »
Zdravím
S ubuntu více méně začínám. Nainstaloval jsem jej na netbook a používám klasické ubuntu bez unity. Gnome panel mi příliš nevyhovuje takže uvažuji o alternativě. Např. AWN. Nicméně když nainstaluji AWN, dá se posléze nějak úplně vypnout gnome panel? Když je tam samotný, tak kolonka odstranit panel je neaktivní. Nechal bych si jen AWN a gnome panel bych potřeboval vypnout.

..::malys::..

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 442
  • wake up... hlasujte minus :)
    • CZTorrent
Re: Vypnutí gnome panelu
« Odpověď #1 kdy: 09 Září 2011, 12:40:22 »
Zdravím
S ubuntu více méně začínám. Nainstaloval jsem jej na netbook a používám klasické ubuntu bez unity. Gnome panel mi příliš nevyhovuje takže uvažuji o alternativě. Např. AWN. Nicméně když nainstaluji AWN, dá se posléze nějak úplně vypnout gnome panel? Když je tam samotný, tak kolonka odstranit panel je neaktivní. Nechal bych si jen AWN a gnome panel bych potřeboval vypnout.
http://wiki.ubuntu.cz/GNOME%20Panel  na wiki musis nejdriv hledat ,ale urcite je lepsi dat jen uplne skryti panelu dle navodu na  wiki :D
« Poslední změna: 09 Září 2011, 12:42:22 od ..::malys::.. »
Občas se nudím   ;D
http://malysss.deviantart.com

626rs

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 47
Re: Vypnutí gnome panelu
« Odpověď #2 kdy: 09 Září 2011, 12:46:43 »
Na ten článek jsem koukal ale to úplné skrytí jsem pochopil tak, že panel po zajetí nebude vůbec vidě ale pokud najedu na místo kde je panel kursorem, klasicky vyjede.

aloisam

  • Host
Re: Vypnutí gnome panelu
« Odpověď #3 kdy: 09 Září 2011, 13:05:06 »
no v gconf-editoru je to myslím desktop→gnome→session a tam ten panel smázneš z required.. Ale já když jsem to potřeboval, tak jsem to dělal pomocí ubuntu-tweak→sezení.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.