Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: [ARCH + KDE] Nekonzistentní widget napájení  (Přečteno 1253 krát)

skunkos

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 399
    • Osobní web
[ARCH + KDE] Nekonzistentní widget napájení
« kdy: 15 Září 2011, 10:59:51 »
Je to podivné ale s posledním updatem KDE se mi zasekává applet pro správu napájení, a to tak, že například nabití baterie zobrauje stále jako 85%, že čas do vybití je stále 15 minut atp. Na windows 7 se vše chová standardně. Je to hodně konsternující.
ArchLinux (KDE)
Můj web

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: [ARCH + KDE] Nekonzistentní widget napájení
« Odpověď #1 kdy: 15 Září 2011, 22:00:13 »
Je to podivné ale s posledním updatem KDE se mi zasekává applet pro správu napájení, a to tak, že například nabití baterie zobrauje stále jako 85%, že čas do vybití je stále 15 minut atp. Na windows 7 se vše chová standardně. Je to hodně konsternující.
To je jedno z rizík pri používaní Arch Linuxu. Verím, že sa to za chvílu spraví.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Ralen

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 85
Re: [ARCH + KDE] Nekonzistentní widget napájení
« Odpověď #2 kdy: 15 Září 2011, 22:38:39 »
Já sem si zatim podobnýho problému nevšim. :-\
Guayadeque - nejlepší hudební přehrávač pro linux.

donny

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1861
Re: [ARCH + KDE] Nekonzistentní widget napájení
« Odpověď #3 kdy: 15 Září 2011, 22:43:48 »
Ano, bohužel přesně tak. Sice máme Digikam 2.1.1, o kterém si Ubuntu může nechat ještě tak rok zdát, ale zato častější aktualizace přináší občasné problémy s konfigurací (mě zlobí zejména právě Plasma). Zkus odstranit (např. někam jinam přesunout) konfigurační soubory Plasmy nebo celého KDE, a naklikej si oblíbené prostředí znovu - to by mohlo pomoct (v nejhorším můžeš starou konfiguraci vrátit na své místo).


~/.kde4/
~/.kde4/share/apps/plasma/
archlinux @ i7-6700/GTX1080 8G/32G DDR4/.5TB NVMe/WD RED 3TB | Raspbian 8 @ Raspberry Pi
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better!

skunkos

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 399
    • Osobní web
Re: [ARCH + KDE] Nekonzistentní widget napájení
« Odpověď #4 kdy: 16 Září 2011, 07:18:42 »
Ano, bohužel přesně tak. Sice máme Digikam 2.1.1, o kterém si Ubuntu může nechat ještě tak rok zdát, ale zato častější aktualizace přináší občasné problémy s konfigurací (mě zlobí zejména právě Plasma). Zkus odstranit (např. někam jinam přesunout) konfigurační soubory Plasmy nebo celého KDE, a naklikej si oblíbené prostředí znovu - to by mohlo pomoct (v nejhorším můžeš starou konfiguraci vrátit na své místo).


~/.kde4/
~/.kde4/share/apps/plasma/

Nefunguje...
ArchLinux (KDE)
Můj web

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.