Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nestabilní WiFi připojení při napájení z baterie  (Přečteno 2593 krát)

shark.jd

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Nestabilní WiFi připojení při napájení z baterie
« kdy: 21 Září 2011, 20:35:34 »
Zdravím všechny rádce,

o prázdninách jsem přeinstaloval svůj netbook Asus EEE 901 na Netbook Ubuntu Remix (verze Ubuntu 11.04) a od té doby mě trápí jedna zvláštní věc - jakmile odpojím kabel napájení, připojení k WiFi začíná být nestabilní, někdy se dokonce nejde připojit. Jsem si jistý, že je to 100% tím napájením, protože stačí odpojit kabel a po chvilce následuje odpojení od bezdrátové sítě. Na kabel vše funguje několik hodin vpořádku.

Napadlo mě prošťourat v Linuxu nastavení Napájení, ale zde jsem kromě ovládání displeje nebo uspání nenašel. Jsem v Linuxu obyčejný uživatel, na googlu jsem také nenašel nic, co by mi pomohlo. Před přeinstalací to nedělalo, takže předpokládám softwarový problém.

Napadá někoho, kde může být zakopaný pes?

Předem díky za všechny reakce

Kerny

  • Host

shark.jd

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: Nestabilní WiFi připojení při napájení z baterie
« Odpověď #2 kdy: 21 Září 2011, 22:19:27 »
Cože? Přece nebudu měnit WiFi kartu v notebooku, když vím, že je vpořádku. Jen bych to chtěl zkusit vyřešit, nebo tam půjde zase zpátky EasyPeasy, který s tím problém nemá.

Kerny

  • Host
Re: Nestabilní WiFi připojení při napájení z baterie
« Odpověď #3 kdy: 22 Září 2011, 07:34:17 »
Tam psali, že s tim notebookem jsou občas v linuxu problémy, to sem myslel, jinak kartu wi-fi bych taky asi neměnil.  :)

..::malys::..

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 442
  • wake up... hlasujte minus :)
    • CZTorrent
Re: Nestabilní WiFi připojení při napájení z baterie
« Odpověď #4 kdy: 23 Září 2011, 01:16:40 »
Zdravím všechny rádce,

o prázdninách jsem přeinstaloval svůj netbook Asus EEE 901 na Netbook Ubuntu Remix (verze Ubuntu 11.04) a od té doby mě trápí jedna zvláštní věc - jakmile odpojím kabel napájení, připojení k WiFi začíná být nestabilní, někdy se dokonce nejde připojit. Jsem si jistý, že je to 100% tím napájením, protože stačí odpojit kabel a po chvilce následuje odpojení od bezdrátové sítě. Na kabel vše funguje několik hodin vpořádku.

Napadlo mě prošťourat v Linuxu nastavení Napájení, ale zde jsem kromě ovládání displeje nebo uspání nenašel. Jsem v Linuxu obyčejný uživatel, na googlu jsem také nenašel nic, co by mi pomohlo. Před přeinstalací to nedělalo, takže předpokládám softwarový problém.

Napadá někoho, kde může být zakopaný pes?

Předem díky za všechny reakce
s napajenim no  .... jak je na tom ta baterka ze by treba nestihala i kdyz nevim nevim  ? jinak zkusit jine aplikace na WIFI  ci ovladac wifi  pokud je
Občas se nudím   ;D
http://malysss.deviantart.com

shark.jd

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: Nestabilní WiFi připojení při napájení z baterie
« Odpověď #5 kdy: 25 Září 2011, 00:02:18 »
Baterka je v háji, nicméně předtím tam bylo EasyPeasy (taky Ubuntu) a vše makalo. Už jsem na to neměl nervy, tak jsem tam hodil zase EasyPeasy a WiFi jede vpohodě.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.