Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Cairo-dock  (Přečteno 1192 krát)

vencamint

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
Cairo-dock
« kdy: 07 Března 2014, 06:00:27 »
  Mám nainstalován Cairo-dock na Linux Mint 16. Vše funguje, jen když aplet z docku oddělím na plochu se po restartu na ploše nezobrazí. Musím znovu spustit nastavení a kliknout na /použít/. Buď jsem slepej, nebo není možnost toto uložit. Pokud nechám aplety v docku po restartu tam jsou. Poraďte. Venca.

Rover623

Re:Cairo-dock
« Odpověď #1 kdy: 07 Března 2014, 12:12:15 »
Jestli máš Cinamon, musíš si povolit plochu jako adresář (gnome-tweek-tool)

vencamint

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
Re:Cairo-dock
« Odpověď #2 kdy: 07 Března 2014, 20:07:49 »
   Mám cinnamon, doinstaloval jsem "gnome-tweak-tool". Po spuštění jsem ale nikde nabídku používat plochu jako adresář, nebo něco podobnýho nenašel. Už o sobě začínám pochybovat. V nabídce jsou sekce (Motiv, Myš, Okna, Písma, Pracovní plocha, Psaní, Shell, Soubory). Ještě jedna věc. Cairo-dock nespouštím po zavedení mintu, ale při přihlášování si vyberu "Cairo-dock(Gnome)" Venca

Rover623

Re:Cairo-dock
« Odpověď #3 kdy: 08 Března 2014, 00:45:06 »
Mělo by se to povolovat přepínačem na záložce pracovní plochy, nemusí se to nutně jmenovat tak jak jsem psal, nicméně pokud jsou povoleny efekty, tak do toho kecá mutter a ten po vzoru GNOME 3 plochu vypíná

vencamint

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
Re:Cairo-dock
« Odpověď #4 kdy: 08 Března 2014, 19:42:28 »
Je to moc komplikací v podstatě jen pro oko. Vrátil jsem aplety do docku a tím jsem to "vyřešil". Děkuju za trpělivost a rady. ( V mint 14 to fungovalo bez jakýchkoliv zásahů)
                                                                                                                           Venca.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.