Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Google Earth sa nechce spustit  (Přečteno 3799 krát)

ruso

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 36
Google Earth sa nechce spustit
« kdy: 25 Října 2011, 14:42:52 »
Tak po aktualizacii na 11.10 zistujem ze Google Earth (po blendri, ci avidemux) je dalsi z programov, ktory nefunguje. Po spusteni sa zobrazi na chvilku splash screen, potom zmizne aj s ikonkou v bocnom paneli a delej sa uz nic nedeje.

Normalne rozmyslam zostavat len pri LTS verziach, pripadne sa vratit k windowsu. To preco som chcel nieco ine a preco to bolo vsetko jednoduchsie, uz sa stava minulostou bohuzial...  :(


compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Google Earth sa nechce spustit
« Odpověď #2 kdy: 25 Října 2011, 16:16:27 »
Normalne rozmyslam zostavat len pri LTS verziach, pripadne sa vratit k windowsu. To preco som chcel nieco ine a preco to bolo vsetko jednoduchsie, uz sa stava minulostou bohuzial...  :(

Proboha! Proč Windows? Mám Ubuntu 8.04, 10.04, openSUSE 11.4 a vše uvedené mi všude funguje.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

ruso

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 36
Re:Google Earth sa nechce spustit
« Odpověď #3 kdy: 25 Října 2011, 16:23:07 »
Neustale problemy po aktualizacii. Ja som uzivatel a chcem, aby mi vsetko fungovalo. Nieosm "fanatik" co sa lubi hrabat po forach po kazdej aktualizacii. Esto to asi skusim s LTS a uz nebudem upgradovat, stale len na LTS. Banalitu ako num lock po kazdom reinstale riesit... alebo teraz , dokonca zmizol Avidemux a nejde vraj zatial jednoducho rozbehnut. Nejde mi Blender po aktualizacii na 11.10, takisto ten google earth.. na co este narazim? Znechucuje ma to :-(

Som vsak rad, ze satale mi tu ma kto pomoct, tie temy si vecer prejdem a zase skusim zbytocne zabijat moj cas tym, aby som spustil jednu aplikaciu blbu..

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Google Earth sa nechce spustit
« Odpověď #4 kdy: 25 Října 2011, 16:51:55 »
Úplně s tebou souhlasím, mám stejnou zkušenost. Proto používám pro práci stále U8.04. Protože potřebuji dělat, vydělávat a ne si hrát se systémem...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

fajkie

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
    • Technické výpočty - Technical calculations
Re:Google Earth sa nechce spustit
« Odpověď #5 kdy: 27 Října 2011, 22:11:51 »
Rád bych se otázal, jedná se Googleearth zkompilovaný prográmkem googleearth-package z repozitáře Ubuntu 11.10, nebo přímo stažený z webu Googlu pro Ubuntu 32 bit, případně 64 bit? To je totiž otázka zásadní!
Fajkie

ruso

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 36
Re:Google Earth sa nechce spustit
« Odpověď #6 kdy: 28 Října 2011, 07:43:21 »
Myslim, ze som to stiahol zo stranky Googlu

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re:Google Earth sa nechce spustit
« Odpověď #7 kdy: 28 Října 2011, 09:00:31 »
Normalne rozmyslam zostavat len pri LTS verziach, pripadne sa vratit k windowsu. To preco som chcel nieco ine a preco to bolo vsetko jednoduchsie, uz sa stava minulostou bohuzial...  :(

Proboha! Proč Windows? Mám Ubuntu 8.04, 10.04, openSUSE 11.4 a vše uvedené mi všude funguje.
Prosím Tě, opakuješ stále tutéž věc neustále dokola. Dej už s tím laskavě pokoj. Prosím moderátory, aby zasáhli. Není přece možné mu tohle dovolit.

ruso

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 36
Re:Google Earth sa nechce spustit
« Odpověď #8 kdy: 28 Října 2011, 09:25:26 »
Ak mi nevies poradit, tak tu nerob off topic ty. To co si vystrihol z mojho prispevku, bolo len konstatovanie, pod dolezitejsou castou a to ze mi nejde google earth. Myslim, ze toto forum tu je zriadene preto , aby si uzivatelia vzajomne pomohli a ty co vedia viac, pomohli tym co vedia menej, Mozno sa casto opakujem, lebo sa opakuju aj banalne chyby v Ubuntu, za co ja nemozem. Ja ho chcem proste pouzivat a tiez nemam zapotreby riesit take problemi, tak ak k tomu nemas co konstruktivneho povedat, nechaj si frflanie na ine miesta. Dakujem

petertomasy

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 856
Re:Google Earth sa nechce spustit
« Odpověď #9 kdy: 28 Října 2011, 18:17:33 »
Hm ... žiadna diakritika, sem tam hrúbka ...
Citace
riesit take problemi,

asi by som najprv riešil tento problém.  8)

ruso

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 36
Re:Google Earth sa nechce spustit
« Odpověď #10 kdy: 28 Října 2011, 18:21:32 »
Ak mi nevies poradit, naco zbytocne rypes? Comu to pomoze, ak sa tu budeme hadat? Ak nemas zaujem poradit, alebo to nevies tak si temu nevsimaj a neries veci mimo misu. Vdaka

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re:Google Earth sa nechce spustit
« Odpověď #11 kdy: 28 Října 2011, 19:40:39 »
Já to ale myslel na compaga a ne na Tebe. Nejraději by používal ubuntu 0. :)

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re:Google Earth sa nechce spustit
« Odpověď #12 kdy: 28 Října 2011, 19:58:08 »
Navíc jsem si nainstaloval googleearth v ubuntu 11.10, ač ho moc nepužívám a běhá bez problémů. Instalace stažená ze stránek google, instalace přes dpkg a pak install -f. V čem je problém? :) Není náhodou mezi klávesnicí a židlí?
« Poslední změna: 28 Října 2011, 20:04:27 od phplus »

ruso

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 36
Re:Google Earth sa nechce spustit
« Odpověď #13 kdy: 28 Října 2011, 22:03:39 »
dost mozne ze ano, ale ja som myslel ze ubuntu ma prave tento nedostatok minimalizovat :-)  ja by som to skusil odinstalovat a naistalovat este raz, ale ja ten earth nemam v centru softu :-/ a ja to neviem odinstalovat cez terminal,ale  ja nepoznam prikaz na to... v nedelu budem mat cas skusim sa s tym pohrat

ruso

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 36
Re:Google Earth sa nechce spustit
« Odpověď #14 kdy: 30 Října 2011, 11:39:43 »
po znovunainstalovani a spusteni to robi stale to iste, chybova hlaska:

Google Earth has caught signal 11.



We apologize for the inconvenience, but Google Earth has crashed.
 This is a bug in the program, and should never happen under normal
 circumstances. A bug report and debugging data have been written
 to this text file:

    /home/martin/.googleearth/crashlogs/crashlog-4ead28e4.txt

Please include this file if you submit a bug report to Google.


pacholik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2072
Re:Google Earth sa nechce spustit
« Odpověď #15 kdy: 30 Října 2011, 12:27:01 »
32bit nebo 64bit? Koukals na ty odkazy? Zkoušels jiné metody instalace? https://help.ubuntu.com/community/GoogleEarth

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.