Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: USB DVB-T z aukra  (Přečteno 1544 krát)

JS

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 250
USB DVB-T z aukra
« kdy: 28 Února 2012, 17:26:38 »
Zdravim chci si z aukra objednat DVB-T USB tuner. Takovy ten neznackovy made in china. Je tam vice typu. Mate nekdo z Vas takovy, ktery jede bez problemu v Ubuntu?
Docetl jsem se ze snad od verze 11.10 je kompletni podpora pro tyto tunery primo v jadru. Mate je nekdo a potvrdite mi funkcnost, popr. doporucite primo prodejce?
Dekuji predem.
« Poslední změna: 28 Února 2012, 17:28:12 od JS »

Rover623

Re:USB DVB-T z aukra
« Odpověď #1 kdy: 28 Února 2012, 20:30:27 »
Na značce tuneru moc nesejde, jde o to jaký je tam čip. Pokud je podporovaný, může ti být značka ukradená

JS

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 250
Re:USB DVB-T z aukra
« Odpověď #2 kdy: 28 Února 2012, 20:39:01 »
Na značce tuneru moc nesejde, jde o to jaký je tam čip. Pokud je podporovaný, může ti být značka ukradená
To prave nevim nebot obal je stejny pro vice chipu. Proto jsem se ptal jestli nekdo nedoporuci prodejce od ktereho to chodi.

Asi tenhle bych bral. Je tam HDTV...ostatni maji jen napis USB dongle cili tam nemusi byt podpora MPEG4. I jdyz v nadpise aukce to maj.
http://aukro.cz/mini-dvb-t-usb-hdtv-tuner-k-pc-zaruka-cesky-akce-i2160105856.html
« Poslední změna: 28 Února 2012, 20:41:26 od JS »

Rover623

Re:USB DVB-T z aukra
« Odpověď #3 kdy: 28 Února 2012, 20:59:59 »
Když nebude fungovat, vždycky to můžeš vrátit (kupodivu). Nicméně tyhle no-name tunery obvykle nemají čipy z posledních sérií, ale spíš nějaké které se už nepoužívají a jejich výroba je levná (což nutně neznamená, že jsou horší). Takže jejich podpora už by měla být v pohodě

JS

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 250
Re:USB DVB-T z aukra
« Odpověď #4 kdy: 28 Února 2012, 21:51:25 »
http://aukro.cz/full-hd-1080-mpeg4-dvb-t-usb-tuner-k-pc-zaruka-cz-i2154887616.html
A co tenhle nemate nekdo? Ma uz MPEG4 a to by se mi na polaky hodilo.

Zerog

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 473
    • Zerog blog
Re:USB DVB-T z aukra
« Odpověď #5 kdy: 28 Února 2012, 22:23:01 »
Jestli nejaky koupis napis jaky a jak to slape... kdyz se na to koukam tak si taky jeden poridim. Jeste pak napis jaky mas jadro.

Diky
Distro:  Debian
WM:      Awesome
NT:       Latitude D620

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:USB DVB-T z aukra
« Odpověď #6 kdy: 29 Února 2012, 00:42:25 »
Já měl jeden z těchto aukro donglů zrhuba před třemi lety půjčený. Je to už bohužel dlouho, ale vypadal takhle nějak. Co bylo uvnitř té krabičky za čip si nepamatuju. Nebyl HD, jen Mpeg2, ale fungoval celkem dobře. Něco jsem si i nahrál, ale k archivaci se tohle moc nehodí.
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.