Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zavolejte to do televize a stěžujte si!  (Přečteno 1842 krát)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Zavolejte to do televize a stěžujte si!
« kdy: 05 Dubna 2012, 09:48:24 »
Taky jste zaregistrovali, že když má nějaký trenér čepici nebo tričko s logem, je v ČT rozmazané?

Ale během rozhovoru s významnou osobností se na jeho monitoru na diváky logo Windows usmívá klidně 3 minuty?
Dá na obrazovku někdo zadarmo logo Vaší firmy?
Není to náhoda. Monitor na stoje je druhým nejsledovanějším objektem (po obličeji zobrazené osoby). Třetí je okno. Pohybem (jak na monitoru, tak za oknem) se pozornost zvyšuje.
Zavolejte to do televize a stěžujte si!

Kontakt:
http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/kontakty/
Divácké centrum
pište na adresu info@ceskatelevize.cz
Telefon: 261 136 113
Kontakt prostřednictvím SMS: 739 524 444
Fax pro neslyšící: 261 014 101
« Poslední změna: 05 Dubna 2012, 10:02:14 od compaq »
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re:Zavolejte to do televize a stěžujte si!
« Odpověď #1 kdy: 05 Dubna 2012, 10:03:11 »
A keby len to ale ked je niekde pisane o apple vyrobkoch tak tam nieje rozmazane logo. :D No toto.

Ak by televizie rozmazavali vsetky taketo veci tak budes mat na obrazovke len jednu velku machulu.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Zavolejte to do televize a stěžujte si!
« Odpověď #2 kdy: 05 Dubna 2012, 10:08:20 »
Pozor:
Něco jiného je, když je společnost předmětem reportáže. Když je reportáž o propouštění ve firmě Puma, logo tam bude, ale když je rozhovor s trenérem o zápasu, logo Puma na jeho čepici neprojde.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

daysleeper

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1206
Re:Zavolejte to do televize a stěžujte si!
« Odpověď #3 kdy: 05 Dubna 2012, 11:48:03 »
Připadá mi to jako BSA naruby, takže nic hlásit nebudu.

A taky
Skrytá reklama se těžko prokazuje. Podle právníků musí splnit tři podmínky současně: prezentace v nereklamním pořadu má reklamní cíl, jejž navíc sleduje záměrně a může jím uvést veřejnost v omyl.

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Zavolejte to do televize a stěžujte si!
« Odpověď #4 kdy: 05 Dubna 2012, 11:59:54 »
Taky by mě zajímalo, kdo vybírá, který loga budou rozmazána a která nikoli...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Zavolejte to do televize a stěžujte si!
« Odpověď #5 kdy: 05 Dubna 2012, 17:46:12 »
Většinou s compaq souhlasím ale toto je to poslední co mě trápí. Dá se říct že mi je to šumák...
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Zavolejte to do televize a stěžujte si!
« Odpověď #6 kdy: 06 Dubna 2012, 09:16:32 »
Nevadí, pár lidí (včetně mě) do televize napsalo a těšíme se na odpověď. Mně to úplně šumák není...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Zavolejte to do televize a stěžujte si!
« Odpověď #7 kdy: 06 Dubna 2012, 10:46:20 »
Mě zase vadí že Fidorka použila hudbu z mého oblíbeného klipu Thanks, Smokey! Jsem si defakto jist že to patří firmě http://zoochosis.com/ která ho pro tento klip vytvořila a nezdá se mi že by naší české fidorce toto propůjčila. Nelíbí se mi to a nesouhlasím s tím. Co nadělám. Asi nejsem ten správný bojovní s větrnými mlýny... :-\

Fidroka: http://www.tvspoty.cz/fidorka-vykutalena-rostarna-narozeninova-oslava-kapesnicek-romanticka-vecere-lednice/
Thanks, Smokey!: http://www.youtube.com/watch?v=HNMq8XS4LhE
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Zavolejte to do televize a stěžujte si!
« Odpověď #8 kdy: 06 Dubna 2012, 10:51:22 »
Dalo by se to zjistit, jak je to s právy.

Ale na obranu Fidorky musím říct, že je dobře, že tvůrci jejich reklam přešli od zaměstnávání dcer, neteří a jiných příbuzných vedení (běžná praxe začátku devadesátek) k profesionálním modelkám. Bylo to někdy až strašidelné.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

daysleeper

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1206
Re:Zavolejte to do televize a stěžujte si!
« Odpověď #9 kdy: 06 Dubna 2012, 19:12:06 »
compa*u, mimochodem, kdy ty si rozostříš svůj nick, který je skrytou reklamou na jistou firmu?  ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.