Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nejdou flash videa na youtube , ani videa na české tv.  (Přečteno 2248 krát)

Bubák

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 90
    • Minulost
Mám takový zvláštní problém.
 a mám dojem, že by to mohla být hardwarová chyba. Snad se s tím už někdo setkal a poradí, čím by to mohlo být. Dostal se mi do rukou PC, na kterém zničeho nic přestaly jít flashová videa. Jako by je něco "drželo". OS má snahu je spustit, ale načítání jenom problikne a pak je na youtube černá obrazovka bez ovládacích prvků a na čétéčku bílé pozadí, ani černé okno se neobjeví. Zkoumal jsem a myslel, že je rozhašený systém, tak jsem jej přeinstalil z Ubuntu 10.04 na Lubuntu 11.10 ale dělá to to samé. Přitom mě doma jedou PC čtyři, ty samé distribuce a já problémy nemám ani na jednom. Snad se někdo setkal se stejným problémem a bude vědět, co by to mohlo být.
Díky.
Hans

MiP

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 47
Re:Nejdou flash videa na youtube , ani videa na české tv.
« Odpověď #1 kdy: 04 Dubna 2012, 10:01:04 »
Přesně stejný problém mne potkal, píšu o tom ve vlákně "Foto, video, zvuk" - "Žádné video?". Zkusil jsem starší jádro, ale nepomohlo. Měl jsem podezření na aktualizovaný Firefox 11, ale Chromium se chová podobně. Tak doufám, že někdo chytřejší přijde na to, čím to je.

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re:Nejdou flash videa na youtube , ani videa na české tv.
« Odpověď #2 kdy: 04 Dubna 2012, 10:38:54 »
Verze flashe jsou shodné?
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Bubák

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 90
    • Minulost
Re:Nejdou flash videa na youtube , ani videa na české tv.
« Odpověď #3 kdy: 05 Dubna 2012, 04:37:44 »
Já na tom kompu zkusil snad vše, od Gnash, po Adobe a nejede nic. Ale instalace mi snad 3x spadla a jednou mi to hlásilo chybu, snad přehřívající se HDD, já mám podezření na Hardware, že zkrátka něco nesedí aktualizacím, nebo se něco v kompu "popsulo". Ten komp zkrátka není stabilní. Jednou mi to zůstalo "viset", tedy obrazovka a ani se to nehnulo- pomohl tvrdý restart.
Hans

Sesijama

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 112
    • Sesijama - technologie pro výrobu reklamy
Re:Nejdou flash videa na youtube , ani videa na české tv.
« Odpověď #4 kdy: 06 Dubna 2012, 14:11:49 »
Já mám některý video na youtube zabarvený do modra :( Nevíte čím to může být??

Sesijama

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re:Nejdou flash videa na youtube , ani videa na české tv.
« Odpověď #5 kdy: 06 Dubna 2012, 18:16:26 »
Já mám některý video na youtube zabarvený do modra :( Nevíte čím to může být??

Sesijama
Klikni pravým na video-nastavení a vypni akceleraci flashe. A příště si založ jiné vlákno.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Bubák

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 90
    • Minulost
Re:Nejdou flash videa na youtube , ani videa na české tv.
« Odpověď #6 kdy: 09 Dubna 2012, 09:02:48 »
Tak na 100% je to hardwarová chyba. Ale já už se dále nebudu tím kompem zabývat, jelikož si ta osoba pořídila jiný a ten původní už měl svoje odslouženo a ejhle, všechno chodí, jak má. Takže poučení i pro mě je, že i v hardware je někdy třeba hledat chybu. Samozřejmě, že se o tom musí člověk přesvědčit před tím, než vyhodí peníze za nový komp.
« Poslední změna: 09 Dubna 2012, 09:06:49 od Bubák »
Hans

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.