Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: gnome panel - odstranění  (Přečteno 3123 krát)

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
gnome panel - odstranění
« kdy: 17 Ledna 2007, 08:34:52 »
Chtěl bych se zbavit obou gnome panelů (horního i dolního), ale gnome mi zatvrzele tvrdí, že minimálně jeden panel musí zůstat, nedá se to nějak obejít?

smejky

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 148
gnome panel - odstranění
« Odpověď #1 kdy: 17 Ledna 2007, 09:41:22 »
Proč potřebuješ odstranit oba panely?

Ne úplné řešení je, že si ten jeden panel necháš automaticky ukrývat.
Ubuntu 8.04 Hardy Heron
AMD Athlon 64 3200+, 1024MB DDR2, nVidia GeForce 8600GS 256MB

CyberDeath

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 115
gnome panel - odstranění
« Odpověď #2 kdy: 17 Ledna 2007, 12:57:57 »
Tak ho uplne odinstaluj
ManjaroBox best linux distribution
Sorry last good ubuntu was 6.06

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
gnome panel - odstranění
« Odpověď #3 kdy: 17 Ledna 2007, 17:31:03 »
Citace: CyberDeath
Tak ho uplne odinstaluj
Taky mě napadlo, ale je to součást gnome -> odinstaloval bych si ubuntu-desktop.

Vojtin

  • Host
gnome panel - odstranění
« Odpověď #4 kdy: 17 Ledna 2007, 19:24:56 »
Napadá mě jedině ve vlastnoctech panelu dát zobrazit ukrývací tlačítka a panel schovávat, zbyde, ale kousek panelu v rohu :(

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
gnome panel - odstranění
« Odpověď #5 kdy: 17 Ledna 2007, 20:14:23 »
Citace: Vojtin
Napadá mě jedině ve vlastnoctech panelu dát zobrazit ukrývací tlačítka a panel schovávat, zbyde, ale kousek panelu v rohu :(
To mě taky napadlo, ale ten kousek... Asi se nakonec vydám cestou odinstalace panelu, čímž si odeberu i ubuntu-desktop a pak si zase ručně gnome doinstalovat bez panelu (snad to půjde), ale to až budu mít trochu času nazbyt :(.

CyberDeath

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 115
gnome panel - odstranění
« Odpověď #6 kdy: 18 Ledna 2007, 13:02:00 »
ja nevim co je za problem s odebranim ubuntu-desktop vsak to si vezme jen meta balik jinak ti vse v PC zustane  gnome a jeho dalis veci. Jenom kdyz budes prechazet na vyssi verzi ubuntu budes ho muset spet doinstalovat. Ja ubuntu-desktop v PC nemam po instalaci sem ho odebral i s par dalsima belbostma kere se do ubuntu instaluji jako je evolution atd
ManjaroBox best linux distribution
Sorry last good ubuntu was 6.06

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
gnome panel - odstranění
« Odpověď #7 kdy: 18 Ledna 2007, 17:13:02 »
CyberDeath ja som chcel odinstalovat firefox 1.5 a tiez to chcelo odobrat aj ubuntu-destktop, cize podla teba mozem a gnome ostane funkce? Nic dolezite sa neodinstaluje? Experimentovat som nemal odvahu.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

CyberDeath

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 115
gnome panel - odstranění
« Odpověď #8 kdy: 18 Ledna 2007, 22:44:53 »
ubuntu-desktop je jen metabalik tim ze jej odstranis neodstranis zadne dalsi casti systemu.Pouze ti to odblokuje odebirani veci ktere sou na tomto metabaliku zavisle.tzn kdyz chces treba odinstalovat i vyse zminety evolution tak odeberes evolution a automaticky se odebere ubuntu-desktop ale nic vic takze ti zustane cele gnome a vsechny programy.Odstraniz pouze evolution :-D
Myslim ze je to vysvetlene i nekde na wiki ale nejsem si jisty jestli na ceske :-D
ManjaroBox best linux distribution
Sorry last good ubuntu was 6.06

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.