Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Eclipse Indigo na 11.04 mi nenaběhne  (Přečteno 1438 krát)

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Eclipse Indigo na 11.04 mi nenaběhne
« kdy: 13 Dubna 2012, 18:44:41 »
Zdravím,
už zase mám problémy s Eclipse a Android SDK:
Bez sebemenšího varování se mi v Eclipse Galileo zaktualizovaly nějaké moduly ADT, které, jak se později ukázalo, nejsou s Galileem kompatibilní a v důsledku toho jsem se už ani nedostal do příslušného menu, abych se jich zbavil. Zkusil jsem tedy "upgrade" na Indigo - metodou překopírování du /usr/lib/eclipse/ a následné editace /usr/bin/eclipse/.
Po následném spuštění (v terminálu) to hlásí následující:
Kód: [Vybrat]
mka@mka:~$ eclipse
/usr/lib/gio/modules/libdconfsettings.so: chybná třída ELF: ELFCLASS64
Failed to load module: /usr/lib/gio/modules/libdconfsettings.so
/usr/lib/gio/modules/libgvfsdbus.so: chybná třída ELF: ELFCLASS64
Failed to load module: /usr/lib/gio/modules/libgvfsdbus.so
/usr/lib/gio/modules/libgiobamf.so: chybná třída ELF: ELFCLASS64
Failed to load module: /usr/lib/gio/modules/libgiobamf.so
/usr/lib/gio/modules/libgioremote-volume-monitor.so: chybná třída ELF: ELFCLASS64
Failed to load module: /usr/lib/gio/modules/libgioremote-volume-monitor.so

(Eclipse:3805): Gtk-WARNING **: Error loading theme icon 'dialog-error' for stock: Nelze načíst modul pro čtení obrázků: /usr/lib/gdk-pixbuf-2.0/2.10.0/loaders/libpixbufloader-svg.so: /usr/lib/gdk-pixbuf-2.0/2.10.0/loaders/libpixbufloader-svg.so: chybná třída ELF: ELFCLASS64

(Eclipse:3805): GLib-GObject-CRITICAL **: g_object_unref: assertion `G_IS_OBJECT (object)' failed

** (Eclipse:3805): CRITICAL **: murrine_style_draw_render_icon: assertion `base_pixbuf != NULL' failed

(Eclipse:3805): Gtk-CRITICAL **: IA__gtk_style_render_icon: assertion `pixbuf != NULL' failed

(Eclipse:3805): GLib-GObject-CRITICAL **: g_object_ref: assertion `G_IS_OBJECT (object)' failed

(Eclipse:3805): Gtk-WARNING **: Error loading theme icon 'dialog-error' for stock: Nelze načíst modul pro čtení obrázků: /usr/lib/gdk-pixbuf-2.0/2.10.0/loaders/libpixbufloader-svg.so: /usr/lib/gdk-pixbuf-2.0/2.10.0/loaders/libpixbufloader-svg.so: chybná třída ELF: ELFCLASS64

(Eclipse:3805): GLib-GObject-CRITICAL **: g_object_unref: assertion `G_IS_OBJECT (object)' failed

** (Eclipse:3805): CRITICAL **: murrine_style_draw_render_icon: assertion `base_pixbuf != NULL' failed

(Eclipse:3805): Gtk-CRITICAL **: IA__gtk_style_render_icon: assertion `pixbuf != NULL' failed

(Eclipse:3805): GLib-GObject-CRITICAL **: g_object_ref: assertion `G_IS_OBJECT (object)' failed

(Eclipse:3805): Gtk-WARNING **: Error loading theme icon 'dialog-error' for stock: Nelze načíst modul pro čtení obrázků: /usr/lib/gdk-pixbuf-2.0/2.10.0/loaders/libpixbufloader-svg.so: /usr/lib/gdk-pixbuf-2.0/2.10.0/loaders/libpixbufloader-svg.so: chybná třída ELF: ELFCLASS64

(Eclipse:3805): GLib-GObject-CRITICAL **: g_object_unref: assertion `G_IS_OBJECT (object)' failed

** (Eclipse:3805): CRITICAL **: murrine_style_draw_render_icon: assertion `base_pixbuf != NULL' failed

(Eclipse:3805): Gtk-CRITICAL **: IA__gtk_style_render_icon: assertion `pixbuf != NULL' failed

(Eclipse:3805): GLib-GObject-CRITICAL **: g_object_ref: assertion `G_IS_OBJECT (object)' failed
mka@mka:~$
a vyběhne okno viz příloha.

Googlil jsem, leč nevygooglil a docela nutně bych to potřeboval rozchodit - pracovní záležitosti.

Alternativně uvítám i radu, jak ten androidí cirkus rozchodit na 10.04LTS - tam byly ještě s Galileem a ADT také pořád nějaké problémy.
Předem všem děkuji...

[příloha smazaná administrátorem]
« Poslední změna: 13 Dubna 2012, 18:46:12 od mka »

pacholik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2072
Re:Eclipse Indigo na 11.04 mi nenaběhne
« Odpověď #1 kdy: 13 Dubna 2012, 19:04:28 »
zkoušel jsi smazat ~/.eclipse?

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Eclipse Indigo na 11.04 mi nenaběhne
« Odpověď #2 kdy: 14 Dubna 2012, 09:38:49 »
Nehraje roli - každá verze si tam udělá vlastní adresář, takže tudy cesta nevede...

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Eclipse Indigo na 11.04 mi nenaběhne
« Odpověď #3 kdy: 14 Dubna 2012, 10:13:23 »
Zdá se, že pomohla instalace sedmičky javy...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.