Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: ako otvorit mts  (Přečteno 2304 krát)

fram

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 52
ako otvorit mts
« kdy: 03 Června 2012, 22:00:52 »
Ahoj, potreboval by som poradit, ako spustim video natocene kamerou panaconic na ubuntu 11.04. Kamera automaticky uklada vo formate MTS. Skusal som VLC, openshot, pitivi, totem, ale v kazdom to strasne seka. Zvuk ide normalne, ale video nic. Len kazdych 5 sekund sa zmeni obrazok. Poznate nejaky konverter, pripadne program, ktory by to dokazal prehrat?
Hladal som aj vo forach, ale zial nikde ziadna dobra rada...

pacholik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2072
Re:ako otvorit mts
« Odpověď #1 kdy: 03 Června 2012, 23:11:50 »

RapMan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 290
Re:ako otvorit mts
« Odpověď #2 kdy: 04 Června 2012, 00:15:55 »
Ahoj, pravdepodobne mas slaby procesor nebo grafickou kartu. Mam kameru Canon HF S200, surove soubory prehravam s vlc nebo smplayer (c2d 2.4GHz + nvidia 240GT) .

fram

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 52
Re:ako otvorit mts
« Odpověď #3 kdy: 04 Června 2012, 18:39:16 »
Ahoj, skusil som to s winff. Sice som video dostal do formatu DV, ale nemozem ho ani maximalizovat ani pozerat vo fullcreen, ani posuvat o stopu dalej. Vo vsetkych pripadoch mi zatvori prehravac. Grafiku mam Geforce 6200. Viem, ze nieje najnovsia, ale toto by snad mohla zvladnut nie? Mate tusenie, v com by mohol byt problem? Dik

pacholik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2072
Re:ako otvorit mts
« Odpověď #4 kdy: 04 Června 2012, 21:01:08 »
Tak to převeď do něčeho normálního, MPEG-4 třeba. A sniž bitrate, Avidemuxu můžeš zadat aby se ti to vešlo třeba na CD.

RapMan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 290
Re:ako otvorit mts
« Odpověď #5 kdy: 05 Června 2012, 17:33:43 »
Ahoj, skusil som to s winff. Sice som video dostal do formatu DV, ale nemozem ho ani maximalizovat ani pozerat vo fullcreen, ani posuvat o stopu dalej. Vo vsetkych pripadoch mi zatvori prehravac. Grafiku mam Geforce 6200. Viem, ze nieje najnovsia, ale toto by snad mohla zvladnut nie? Mate tusenie, v com by mohol byt problem? Dik

Tahle grafika nema hw akceleraci videa, vsechno tedy musi jit pres procesor. Pokud ani ten neni nejrychlejsi, je jasne, ze jde video trhane. Doporucil bych Ti tedy snizit rozliseni primo na kamere, pokud to umoznuje.
Ja prave kvuli kamere kupoval novou grafiku (pasivni nvidia GT240), ktera zvladne akceleraci videa...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.